Sprawdziliśmy najnowsze smartfony T-Phone i tablet T-Mobile - wideo

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Sprawdziliśmy najnowsze smartfony T-Phone i tablet T-Mobile - wideo

T-Mobile oferuje własną markę smartfonów i tabletów z 5G, stworzoną we współpracy z Google. W tym roku zaprezentował nowe modele T Phone 5G i T Phone 5G Pro, które mają więcej pamięci, NFC i bezprzewodowe ładowanie. Po raz pierwszy w ofercie T-Mobile znalazł się także T Tablet, który ma duży ekran, trzy kamery i możliwość korzystania z eSIM. Urządzenia te mają być sposobem na demokratyzację dostępu do innowacji i 5G w Polsce, ponieważ są atrakcyjne cenowo i oferują mocną specyfikację w porównaniu do konkurencji. W salonach operatora są dostępne od 24 sierpnia.

T Phone 5G to smartfon z 5G, który ma 128 GB pamięci wewnętrznej, NFC i kamerę 50 MP. Bateria ma pojemność 4500 mAh i zapewnia długie działanie telefonu. T Phone Pro to zaawansowany smartfon z 5G, który ma 256 GB pamięci wewnętrznej, 6 GB pamięci RAM i bezprzewodowe ładowanie. Bateria ma pojemność 5000 mAh. T Tablet to tablet z 5G, który ma 10.4-calowy ekran o rozdzielczości 2000x1200 pikseli. Tablet ma także eSIM, co oznacza, że nie potrzebuje fizycznej karty SIM do korzystania z sieci komórkowej. Pamięć tabletu wynosi 128 GB i można ją rozszerzyć kartą pamięci o pojemności 2 TB. Bateria ma pojemność 7000 mAh.

Urządzenia T-Mobile mają być sposobem na odczarowanie na naszym rynku technologii 5G, która według badań operatora jest kojarzona z drogimi telefonami. T-Mobile chce pokazać, że każdy może mieć dostęp do zaawansowanych technologii w przystępnej cenie.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy T-Mobile.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: