Stacjonarny i komórka w jednym telefonie Orange

Newsy
Żródło: Orange
Opinie: 9

Orange dla Firm wprowadza od dziś nową usługę - Ekstra Strefa Firmowa, która daje możliwość korzystania z numeru stacjonarnego i komórkowego na jednej karcie SIM. Dzięki temu klienci mogą obniżyć koszty połączeń i korzystać z obu numerów w jednym aparacie telefonicznym. Zyskują przy tym dodatkowy pakiet minut na połączenia stacjonarne.

Ekstra Strefa Firmowa to usługa polegająca na dodaniu do karty SIM (z numerem komórkowym), dodatkowego numeru stacjonarnego. Użytkownik może korzystać z niego w ramach strefy, którą aktywuje samodzielnie w dowolnej wybranej przez siebie lokalizacji. Zasięg strefy to ok. 500 metrów od punktu aktywacji.

W strefie użytkownik może korzystać z obu numerów do odbierania i inicjowania połączeń. Dzwoniąc pod numery w sieciach komórkowych automatycznie łączy się za pomocą numeru komórkowego a z sieciami stacjonarnymi za pomocą numeru stacjonarnego. Dzięki temu korzysta z tańszych połączeń a wybierając jedną z opcji minutowych, co miesiąc dostaje dodatkowo 150 minut na połączenia w ramach sieci stacjonarnej.

Usługa Ekstra Strefa Firmowa dostępna jest dla posiadaczy telefonów komórkowych działających w ramach oferty Orange dla Firm. Mogą oni przenieść do Orange swój dotychczasowy numer stacjonarny lub zamówić nowy. Usługa jest dostępna na całym obszarze działania sieci Orange w oparciu o dostęp GSM.

Szczegóły cenowe oferty prezentuje poniższa tabela:

  Opcja podstawowa Opcja minutowa
Umowa terminowa bez umowy bez umowy 6 miesięcy 12 miesięcy 24 miesiące
aktywacja bez opłat
abonament 5 zł (+VAT) 15 zł (+VAT) 1 x 1 zł (+VAT), potem
15 zł (+VAT)
2 x 1 zł (+VAT), potem
15 zł (+VAT)
4 x 1 zł (+VAT), potem
15 zł (+VAT)
pakiet minut na krajowe poł.  stacjonarne 0 150 min.
minuta poł. z num. stacjonarnymi
(po wyk. pakietu)
0,12 zł (+VAT) 0,10 zł (+VAT)
stawka na pozostałe kierunki zgodnie z planem taryfowym usług mobilnych
opłata za zmianę lokalizacji strefy stacjonarnej 5 zł (+VAT)
opłata za zmianę numeru stacjonarnego 5 zł (+VAT)

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Jacek pisze: 2010-03-03 16:02
  Nic nowego, w Erze taka usługa jest dostępna ponda rok dla rynku PRIV i BIZ!
  0
 • Users Avatars Mini
  ludek pisze: 2010-03-03 16:22
  Moze i nic nowego na rynku, ale na pewno dobre dopelnienie oferty biznesowej orange. Wyglada na to, ze pomaranczowa siec prowadzi coraz szersza dzialalnosc i stara sie utrzymywac aktywnosc na wszystkich frontach (a duzo tego, bo od telewizji - OS, przez jakies loterie, do netu i telefonow).
  0
 • Users Avatars Mini
  jamaica pisze: 2010-03-03 17:19
  Ekstra Strefa Firmowa. Ekstra oferta dla biznesu:)
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-03-03 23:07
  wszystko fajnie, ale ten pakiet jeśli się już za niego miałoby płacić 18,3zł to mógłby być większy i bardziej konkurencyjny i do Orange też jeśli dzwoni się tylko ze strefy. Jeśli w POPie jest za 6zł 1000 min to tutaj powinno być coś podobnego + oczywiście dla indywidualnych też coś podobnego. tak jest tylko średnio
  0
 • Users Avatars Mini
  www pisze: 2010-03-04 03:16
  Ludzie!! w play bez dodatkowych abonamentów mam ful na stacjonarkę i do playa za darmo!! tu dają 5 min dziennie porażka i jakies strefy, abonamenty a i to jest chyba bez telefonu. Jakiś kit po prostu
  0
 • Users Avatars Mini
  pytalski pisze: 2010-03-04 09:39
  Mam pytanie:czy ktoś korzysta z ORANGE STREFA bo niestety muszę trzymać numer z tpsa i chcę wybrać tą opcję.Czy jak ktoś do mnie dzwoni to jest jakaś różnica , np. inny modulowany sygnał czy coś takiego?Bardzo proszę o odpowiedź
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-03-04 13:18
  **pytalski: Jest różnica. W komórkach idzie wszystko tak naprawdę po gsm i jest to w istocie zwykłe połączenie GSM, tylko, że nr jest stacjonarny, więc ci co dzwonią nie płacą mają taniej. W jakości jeśli np. ktoś dzwoni z voipa słychać wyraźne opóźnienie wzlędem zwykłej linii z TP, dlatego jeśli chcesz mieć stacjonarkę to lepiej zostawić zwykłą linię z TP/Netii/Dialogu ew. w przypadku TP wziąć abo WLR np. w erze, żeby było taniej. Poza tym wiele firm używa faksu i zwykła linia ma tę przewagę
  0
 • Users Avatars Mini
  tkubon pisze: 2010-03-04 13:18
  że chodzi niezawodnie, czego nie można powiedzieć o faksach na gsmie, czy protokole T.38.
  0
 • Users Avatars Mini
  msz pisze: 2010-03-15 12:22
  Dla dzwoniącego na nr stacjonarny nie ma znaczenia, czy dzwoni tak naprawdę na telefon w sieci GSM - ważne, że dzwoni na nr stacjonarny. Nie słyszy też innego modulowania sygnału. Wszystko jest tak, jakby dzwonił na normalny numer. Nr stacjonarny na SIM właśnie po to głównie jest - że można do Ciebie zadzwonić na komórkę, tak, jakby dzwoniło się na stacjonarny.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: