Nowy starter T-Mobile w ukraińskiej wersji językowej

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowy starter T-Mobile na kartę w ukraińskiej wersji językowej z ofertą Bez limitu L+UA

T-Mobile wprowadził starter w ukraińskiej wersji językowej z włączoną cykliczną ofertą „Bez limitu L+UA” za 35 zł co 30 dni.

Dzięki ofercie dostajemy 30 GB, nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y w kraju, 1000 minut na połączenia do sieci Vodafone na Ukrainie oraz dostęp do komunikatorów: Messenger, WhatsApp i Viber, bez limitu danych.

Oferta „Bez limitu L+UA” została wprowadzona do sprzedaży w marcu 2022 roku, a udostępnienie jej na starterze jest uzupełnieniem portfolio produktów T-Mobile na kartę w sieciach sprzedaży.

Co miesiąc użytkownicy mają do dyspozycji także 15 GB danych (+ dodatkowe 15 GB po doładowaniu za 35 zł), a także usługę Supernet Video DVD, która umożliwia swobodne korzystanie z takich aplikacji jak YouTube, Netflix czy Prime Video bez limitu danych.

Od momentu aktywacji startera, nasi klienci będą mieli automatycznie zapewniony dostęp do oferty „Tańszych połączeń na Ukrainę” – dzięki której koszt połączeń do sieci Vodafone, Kyivstar oraz Lifecell w Ukrainie wynosi 0,19 zł za minutę rozmowy.

Klienci korzystający z oferty „Bez Limitu L+UA” mają także dostęp do promocji „Rok internetu za darmo”, którą wystarczy aktywować w aplikacji „Mój T-Mobile”. Dzięki niej co miesiąc klienci zyskują zupełnie bezpłatnie dostęp do 100 GB internetu, co w połączeniu z 15 GB przewidzianymi w ofercie oraz dodatkowymi 15 GB, które dokładamy po każdym doładowaniu za 35 zł, daje łącznie aż 130 GB miesięcznie do wykorzystania.

Startery „Bez Limitu L+UA” dostępne są już w sklepach T-Mobile i wybranych punktach sprzedaży.

Szczegóły dotyczące oferty „Bez limitu L+UA” dostępne są na stronie https://www.t-mobile.pl/c/ukraina.

Nowy starter T-Mobile na kartę w ukraińskiej wersji językowej z ofertą Bez limitu L+UA

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: