Strefa Filmowa - nowa usługa UPC

Newsy
Żródło: UPC
Opinie: 0

W telewizji cyfrowej UPC dostępna jest nowa interaktywna usługa - Strefa Filmowa. Dzięki niej, możliwy jest jednoczesny podgląd 12 kanałów filmowych. Teraz każdy pasjonat kina będzie mógł w jednym miejscu zobaczyć aktualnie odtwarzane na danych kanałach propozycje filmowe.
Strefa Filmowa znajduje się na kanale 411 i prezentuje najciekawsze kanały o tematyce filmowej z oferty pakietów Select HD i Max HD Telewizji Cyfrowej UPC. Aplikacja wyświetla 12 mini okien, w których pokazywane są treści z wybranych kanałów o tematyce filmowej. Są to – w pakiecie Select HD – AXN, Kino Polska, Comedy Central, ALE KINO!, 13th Street, FOX Life, Universal Channel, Zone Romantica, 3 kanały Pakietu Max HD – FilmBox, Polsat Film, AXN Crime oraz dodatkowo podgląd kanału 12, gdzie prezentowane są propozycje z oferty UPC NA ŻĄDANIE.
Po aplikacji widzowie poruszają się w prosty sposób, za pomocą strzałek na pilocie. Po naciśnięciu przycisku „info” na pilocie, wyświetli się tekstowy opis podświetlonego kanału.

Ze Strefy Filmowej mogą korzystać wszyscy abonenci Telewizji Cyfrowej UPC. Jest ona zintegrowana z aplikacją do zamawiania usług przez dekoder. W przypadku, gdy klient wybierze kanał, którego nie ma w jego abonamencie, będzie mógł złożyć zamówienie na kanale 15.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: