Świąteczna oferta Vectry

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Świąteczna oferta Vectry

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia, Vectra przygotowała dla nowych i obecnych klientów specjalne oferty z internetem światłowodowym i dostępem do Canal+, Eleven, Tidal i HBO nawet na pół roku bez dodatkowych opłat.

W ramach promocji „Świąteczny Super Hit” klienci otrzymają internet światłowodowy umożliwiając pobieranie nieograniczonych ilości danych z szybkością do 600 Mb/s i wysyłanie z szybkością do 60 Mb/s.

Ponadto, oferta obejmuje usługi telewizji, w tym pakiet Złoty, a w nim 137 kanałów (w tym 92 HD), jak również dekoder TV Smart 4K BOX z Android TV. Urządzenie ma funkcjonalności Restart TV, Catch-up TV, Chromecast/Airplay i nagrywarka sieciowa. Dekoder oferuje również dostęp do kanałów telewizyjnych (także w wysokiej jakości 4K), VOD, strefy Kids, aplikacji i gier oraz pozwala na udostępnianie zdjęć ze smartfonu, czy wyszukiwanie i sterowanie głosowe.

Klienci decydujący się na wybór oferty otrzymują prezent w postaci zestawu jedenastu kanałów Canal+, dostępu do serwisów HBO, Tidal oraz kanałów Eleven przez pół roku w prezencie. 

To wszystko w cenie 84,99 zł za miesiąc, przy podpisaniu krótkiej umowy na 12 miesięcy. Chętni mogą wybrać niemal bliźniaczą ofertę, ale z jeszcze większym pakietem telewizyjnym (pakiet Platynowy obejmujący 176 kanałów, w tym 122 HD), której koszt to 99,99 zł miesięcznie.

Vectra przygotowała również oferty świąteczne dla osób, zainteresowanych wyłączenie usługą internetu. Za 49,99 zł miesięcznie, operator proponuje internet światłowodowy do 600 Mb/s

Do pakietu firma dołącza dostęp do serwisu muzycznego Tidal na pół roku bez dodatkowych opłat.

Dodatkowo, na zainteresowanych czekają paczki, obejmujące internet światłowodowy do 600 Mb/s, pakiet telewizyjny Stalowy z dekoderem TV Smart 4K BOX oraz dostępem do Canal+ i Tidal na sześć miesięcy w prezencie, w miesięcznej cenie 64,99 zł.

Obecni klienci Vectry mogą skorzystać z zestawu kanałów premium Canal+ Prestige przez pierwsze 3 miesiące za 0 zł (przy umowie na 12 miesięcy). Natomiast abonenci, którym kończy się umowa, mogą wybrać dostęp do jednego z dwóch serwisów Premium (HBO lub Canal+) w prezencie na pół roku, decydując się na przedłużenie kontraktu.

Wszystkie oferty świąteczne są dostępne od 2 grudnia br. na stronie internetowej operatora (https://www.vectra.pl/) i od 1 grudnia w kanałach tradycyjnych, a będzie z nich można skorzystać do 6 stycznia 2022 r.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: