Światłowód i telewizja za 0 zł przez 2 lata

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Światłowód i telewizja za 0 zł przez 2 lata

T-Mobile daje teraz internet domowy i telewizję za darmo przez 2 lata. Jest też opcja z abonamentem komórkowym za 0 zł.

W ofercie Magenta Dom z abonamentem komórkowym z 5G, światłowodem i telewizją w jednym pakiecie. Po wybraniu pakietu trzech usług nie zapłacimy za internet domowy i telewizję nawet przez 2 lata.

W jaki sposób można skorzystać z promocji?

Wystarczy przenieść numery do T-Mobile lub podpisać nowe umowy abonamentowe w taryfie M Nielimitowana lub L Nielimitowana.

Im więcej numerów z abonamentem komórkowym, tym więcej bezpłatnych miesięcy na usługi dla domu.

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (do 300 Mb/s) oraz telewizją z pakietem TV S za darmo.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję z pakietem TV S oraz światłowód do 300Mb/s na 12 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana” bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję z pakietem TV S oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s przez 6 miesięcy za darmo.

T-Mobile

Oferta z abonamentem komórkowym za darmo przez 2 lata

Przenosząc numer do magentowej siecij i wybierając taryfę „M Nielimitowana” nowy klient przez pierwsze 3 miesiące nie poniesie żadnych opłat.

Z kolei ci, którzy przeniosą bądź dokupią dwa abonamenty komórkowe w taryfie „M Nielimitowana”, przez 6 miesięcy za drugi abonament zapłacą 0 zł.

Analogicznie przenosząc lub dokupując trzy numery w tej taryfie, klient dostaje 12 darmowych miesięcy za trzeci z nich.

Przy czterech przeniesionych bądź dokupionych numerach a taryfie „M Nielimitowana”, czwarty abonament będzie przez 2 lata za darmo.

Podobnie promocja działa w przypadku wyboru oferty „L Nielimitowana” z tą różnicą, że w okresie promocyjnym opłata za abonament komórkowy wyniesie 20 zł miesięcznie.

T-Mobile

Ofercie towarzyszy kampania promocyjna w internecie, social mediach, na nośnikach OOH i w punktach sprzedaży operatora.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką wraz z agencją PZL.

Za działania w internecie odpowiada VML. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis).

Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: