Szczytny cel

Newsy
Opinie: 1
W dniu wczorajszym na konferencji prasowej
Dzięki specjalnej promocji świątecznej Era GSM, polskie dzieci i szkoły otoczone opieką przez Polską Akcję Humanitarną w ramach akcji "Pajacyk", otrzymają podarki, pomoc żywnościową i materialną. Era GSM przekaże na konto Polskiej Akcji Humanitarnej 1 milion złotych.

Dzięki środkom przekazanym w trakcie świątecznej promocji przygotowanych zostanie ponad 9 tys. paczek świątecznych. Nie zabraknie funduszy na dożywianie najbardziej potrzebujących polskich dzieci, będzie również udzielana konkretna pomoc finansowa 30 szkołom w całej Polsce. Wszyscy, którzy zdecydują się zakupić usługi telekomunikacyjne w sieci Era GSM w grudniu br. Otrzymają potwierdzenie udziału w tegorocznej edycji "Pajacyka" w formie nalepki z wizerunkiem Pajacyka, symbolu akcji.

Przekazywanie środków finansowych ze strony Era GSM nie będzie się wiązało z jakąkolwiek podwyżką usług lub taryf. Współpraca z Polską Akcją Humanitarną nie ma charakteru zbiórki pieniężnej. Pani Janina Ochojska wzięła nieodpłatnie udział w specjalnej kampanii reklamowej informującej o wspólnej akcji Era GSM i PAH.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: