Jacek Koba z KAZAM do ZTE

Newsy
Opinie: 4

ZTE Poland poinformowało, że ma nowego dyrektora sprzedaży i marketingu. Został nim Jacek Koba

Koba dołączył do zespołu na początku lutego 2016. W związku z rozwojem oddziału ZTE powstało powyższe stanowisko dla nowego dyrektora  w dziale Terminali.

Przez ostatnie dwa lata Jacek Koba, jako Dyrektor Sprzedaży i Marketingu, odpowiadał za rozwój sprzedaży i budowanie wizerunku marki Kazam w Europie Środkowo-Wschodniej. Wcześniej przez 7 lat pełnił funkcję National Key Account Managera w Samsungu, gdzie osiągał doskonałe wyniki sprzedażowe uzyskując pozycję lidera w zarządzanym rynku. W Siemens/BenQ prowadził działania przedsprzedażowe i wsparcia produktowego na 16 rynkach, aktywnie przyczyniając się do zdobycia przez firmę mocnej pozycji w regionie Europy Centralnej i Wschodniej. Wcześniej, przez 3 lata był Kierownikiem Produktu w PTK Centertel, gdzie odpowiadał za wprowadzanie produktów oraz współpracę z dostawcami sprzętu.

Cieszę się, że dołączam do zespołu ZTE Poland w przełomowym dla firmy momencie. Mam świadomość, że rynek jest bardzo konkurencyjny i wymagający, ale ZTE to jeden z wiodących liderów branży telekomunikacyjnej z bogatym doświadczeniem i olbrzymim potencjałem produkcyjnym oraz R&D. Mając do dyspozycji tak szeroki portfel innowacyjnych i świetnej jakości urządzeń - od klasycznych telefonów komórkowych, poprzez smartfony, tablety, rutery, czy też modemy, jestem spokojny o wzrost ZTE na polskim rynku. Jestem przekonany, że uda nam się osiągnąć ambitne cele sprzedażowe i wizerunkowe oraz wzmocnić rozpoznawalność marki. Moim doraźnym celem w bieżącym roku jest przede wszystkim zwiększenie udziałów w - mających coraz większe znaczenie - sieciach detalicznych oraz rozwój współpracy z operatorami – powiedział Jacek Koba.

Jacek Koba jest absolwentem Ośrodka Studiów Amerykańskich Uniwersytetu Warszawskiego. Zdobył także tytuł Master of Business Administration na Politechnice Warszawskiej. Swoją wiedzą praktyczną poszerzał uczestnicząc w warsztatach organizowanych m.in. przez INSEAD, ICAN
i Oxford Group.

Pasją Jacka są języki obce. Oprócz płynnego angielskiego swobodnie posługuje się niemieckim, hiszpańskim, rosyjskim i włoskim. W wolnych chwilach uwielbia podróżować, czytać i zajmować się ogrodem.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Bonifacy pisze: 2016-06-01 15:07
  Boże, Jacek do nas a ja taki nieuczesany!
  0
 • Users Avatars Mini
  LOL pisze: 2016-06-02 10:20
  no to współczuje..szkoda ze nic nie jest napisane o geniuszu pana Jacka i podejściu do zespołów z przeszłości..
  0
 • Users Avatars Mini
  DS pisze: 2016-06-02 21:09
  W tym Kazam to się raczej nie napracował. Ktoś to w ogóle kupował? Przecież ten szrot tylko w plusie jest.
  12
 • Users Avatars Mini
  ... pisze: 2016-06-03 04:58
  Siemens pod wodzą Benq nigdy nie zdobył "mocnej" pozycji tylko pikowal w dół aż do całkowitej zagłady dawnej marki. Tylko Siemens pod własnym zarządzaniem miał swego czasu bardzo mocna pozycję wiec chwalenie się takim osiągnięciem to bezczelne naginanie faktów.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: