SuperVOOC 2.0 – szybciej już się chyba nie da

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
SuperVOOC 2.0

Im lepsze stają się nasze smartfony, tym częściej i intensywniej z nich korzystamy. Po pierwsze dlatego, że możemy za pomocą telefonu zrobić znacznie więcej niż kiedyś, a po drugie dlatego, że sami częściej rozmawiamy na komunikatorach, robimy więcej zdjęć i oglądamy więcej filmów. To już nie moc obliczeniowa i pojemność wbudowanej pamięci, a bateria stanowi ograniczenie dla smartfona. Dlatego w Oppo Reno4 Pro 5G zastosowano nie tylko baterię 4000 mAh, ale też przełomowe, superszybkie ładowanie SuperVOOC 2.0 o mocy 65W. Otwiera to użytkownikowi takiego telefonu zupełnie nowe możliwości.

SuperVOOC 2.0 odsyła ładowanie przez noc do lamusa

Osoby, które nie miały jeszcze okazji testować jeszcze szybkiego ładowania, są przyzwyczajone do podłączenia telefonu do ładowarki na całą noc. Nie jest to ani wygodne, ani dobre dla samej baterii, bo w ciągu nocy co chwilę będzie „dobijana” do 100%. Z ładowaniem 65W podłączanie telefonu do kontaktu na dłużej w ogóle nie jest potrzebne. Rozładowany telefon do zera naładujemy do 60% w zaledwie 15 minut. Aby naładować całkowicie rozładowany telefon do pełna wystarczy 36 minut. W praktyce jednak chodzi o to, aby telefonu nigdy do końca nie rozładowywać. Dlatego mając nawet kilka procent naładowanej baterii w Oppo Reno4 Pro 5G naładujemy telefon do pełna niecałe pół godziny. To z kolei oznacza, że za pomocą SuperVOOC 2.0 można szybko naładować telefon podczas różnych codziennych czynności.

SuperVOOC 2.0

Naładuj telefon przy porannej kawie

Nawet jak zapomnieliśmy o naładowaniu Oppo Reno4 Pro 5G wieczorem, a rano spieszymy się do wyjścia z domu czas poświęcony nawet na kawę i poranną toaletę wystarczy do naładowania baterii przynajmniej w 60% - potrzeba na to zaledwie 15 minut. Jeśli dodamy do tego szybkie śniadanie będzie naładowany do pełna. To zupełnie nowy komfort, kiedy dzięki technologii SuperVOOC 2.0 zamiast planować ładowanie z wyprzedzeniem, możemy po prostu naładować telefon wtedy, kiedy zajdzie taka potrzeba.

SuperVOOC 2.0

Ładowanie telefonu na wycieczce

Zdarza się, że poza domem korzystamy z telefonu szczególnie intensywnie – nawigacja piesza, robienie zdjęć i filmów, zapis długiego kolarskiego treningu. Teraz wystarczy, że mamy przerwę na kawę lub szybki lunch i możemy doładować lub naładować do pełna Oppo Reno4 Pro 5G w barze lub kawiarni. Oznacza to, że możemy być spokojni, że nie zostaniemy ani przez chwilę bez naszego telefonu. W takich okolicznościach można szczególnie docenić SuperVOOC 2.0. Zabieranie ze sobą powerbanka i noszenie telefonu z cały czas podpiętym kablem jest niewygodne. Z SuperVOOC 2.0 z mocą 65W ładowanie nie jest już uciążliwe.

SuperVOOC 2.0

Spływy kajakowe, długie wyprawy z namiotem

Kto lubi przygody i miał okazję uczestniczyć w wielodniowych wyjazdach z namiotem, czy to na spływie kajakowym, czy na pieszej wyprawie w górach, ten wie, że z dostępnością gniazdek na takich wyprawach nie jest lekko. Znajdziemy je tylko na lepszej klasy polach namiotowych. Pozostaje ładowanie smartfonów np. we wspólnej łazience, gdzie nie sposób zostawić telefon na dłużej bez opieki. Jeśli podczas takich postojów możemy bez czekania naładować telefon do pełna, zyskujemy nowy komfort podróżowania i biwakowania. Zwłaszcza z dala od cywilizacji ważne jest przecież, aby w razie awaryjnej sytuacji móc się skontaktować z rodziną i spokojnie korzystać z nawigacji. SuperVOOC 2.0 zastosowany w Oppo Reno4 Pro 5G jest idealnym rozwiązaniem na takie okazje. Gdy mamy przed sobą szczególnie długi odcinek wyprawy zanim dotrzemy do kolejnego punktu zaopatrzenia możemy dodatkowo wspomóc się trybem superoszczędnym, który wydłuży czas działania Oppo Reno4 Pro 5G do kilku dni bez ładowania.

SuperVOOC 2.0

Granie bez uwiązania kablem i bez długich przerw

Każdy, kto miał okazję grać w gry mobilne wie, że one najszybciej rozładowują telefon. Nie tylko ekran jest cały czas włączony, ale procesor jest bez przerwy obciążony - o wiele bardziej niż w przypadku oglądaniu filmów i przeglądania internetu. Dlatego nawet, jeżeli telefon wystarcza na dzień lub dwa intensywnego, zróżnicowanego użytkowania, to parogodzinna sesja grania wystarczy, aby go rozładować. Granie przy gniazdku na długość kabla ładowarki nie jest przesadnie wygodne. Dzięki SuperVOOC 2.0 zaledwie 15 minutowa przerwa wystarczy, aby znów cieszyć się kilkoma godzinami wirtualnej rozrywki. Z Oppo Reno4 Pro 5G nie będziesz musiał skrócić swojej rozgrywki wbrew swoim planom.

SuperVOOC 2.0

Zmiana codziennych przyzwyczajeń

Przesiadka ze standardowego kilkunastowatowego ładowania na 65W SuperVOOC 2.0 to zupełnie nowe podejście do tematu ładowania baterii. To nie tylko większy komfort, ale zmiana codziennych przyzwyczajeń. Każdy ma swój wieczorny rytuał, który na przestrzeni lat musiał obejmować podłączenie telefonu do ładowania – rzadziej lub częściej, ale zawsze na długo. Szybkie ładowanie SuperVOOC 2.0 zmienia to całkowicie. Podłączenie Oppo Reno4 Pro 5G nawet na pojedyncze minuty przynosi wymierne korzyści. 5 minut ładowania to 4 godziny oglądania ulubionego serialu. Nie musimy przed wyjściem sprawdzać, czy Oppo Reno4 Pro 5G jest naładowany do pełna. Po prostu od czasu do czasu podłączamy go na kilka chwil do ładowarki i to wystarcza, aby energia praktycznie nigdy się nie wyczerpała do końca. Wygoda korzystania z SuperVOOC 2.0 jest tak duża, że gdy raz spróbujemy jej w praktyce, to ciężko będzie wrócić do zwykłych ładowarek. Szybkie ładowanie jest w dzisiejszych smartfonach równie istotne, co wysokiej jakości ekran, dobry aparat czy mocny procesor. To obowiązkowy element nowoczesnego smartfonu.

SuperVOOC 2.0

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: