T-Mobile daje 250 zł zniżki na smartfon - jest tylko jeden warunek

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
T-Mobile daje 250 zł zniżki na smartfon - jest tylko jeden warunek

Dla osób, które zdecydują się na abonament w T-Mobile operator przygotował zniżki do 250 zł na nowy, dowolny model. Wystarczy swój stary, nieużywany już telefon oddać w sklepie T-Mobile. 

Sprzęt należy przynieść do jednego z naszych sklepów, gdzie zostanie on umieszczony w specjalnym pojemniku na odpady elektroniczne.

Mogą tam trafić tradycyjne telefony, smartfony lub smartwatche. Ważne, by były to urządzenia wykorzystujące kartę SIM do łączności mobilnej.

Sprzęt nie musi być w oryginalnym pudełku i mieć ładowarki.

Następnie klient może wybrać dowolny plan taryfowy z oferty, na który podpisze umowę. To, na którą taryfę abonamentu się zdecyduje, warunkować będzie wysokość zniżki na nowy smartfon.

W przypadku abonamentu w wariancie „L Nielimitowana” klient może liczyć na 250 zł zniżki na nowe urządzenie, 50 zł rabatu przy wyborze opcji „XS” lub „S” albo 150 zł, jeżeli zdecyduje się na wariant „M”.

Kampania „Działamy w trosce o naturę” będzie obecna w telewizji, na stronie www oraz w punktach sprzedaży operatora. Koncepcja kampanii została stworzona przez agencję PZL oraz Departament Zarządzania Marką i Customer Experience. Materiały do sklepów opracowała agencja ARC (Grupa Publicis). Planowaniem i zakupem mediów zajął się Mindshare.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: