T-Mobile Mix z bezpłatnym pakietem danych od 1.09

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 4

Od 1 września wszystkie umowy i aneksy sprzedawane z telefonem w ramach oferty T-Mobile Mix na liczbę doładowań będą miały aktywowaną usługę blueconnect max. Usługa będzie przyznawana użytkownikowi bezpłatnie od 3 do 12 cykli rozliczeniowych w zależności od zadeklarowanej taryfy i liczby doładowań. Prędkość przesyłania danych może zostać zmniejszona po przekroczeniu dostępnego ryczałtu 100 MB. Dzięki zastosowaniu w sieci T-Mobile bezpłatnego serwisu Compressor Mini użytkownicy mogą zaoszczędzić nawet do 70% dostępnego pakietu danych.

Po wykorzystaniu dostępnego limitu danych w smartfonie klienci T-Mobile mogą dalej surfować po Internecie bez dodatkowych kosztów ze zmniejszoną prędkością łącza.

T-Mobile oferuje w MIX na liczbę doładowań między innymi smartfony, T-Mobile move oraz Samsung Galaxy mini (S5570), które dostępne są dla klientów od złotówki w najniższym doładowaniu za 25 zł.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Robert pisze: 2011-08-30 11:47
  wg mnie to jest właśnie podejście pro-rozwojowe do rynku transmisji danych, jak spadnie drastycznie prędkość -> znaczy wyczerpałem limit -> to ja podejmuję decyzję co z tym dalej, a nie jest niespodzianka ze stanem konta czy fakturą. Dzięki takiemu podejściu będziemy chętniej korzystali z tego co dają nam smartfony.
  0
 • Users Avatars Mini
  mistrzmazur pisze: 2011-08-31 16:27
  fajna Ostatnio czytałem że do stacjonarnego Freedoma dostaje się jako bonus mobilny Free. Skorzystał już ktoś
  0
 • Users Avatars Mini
  mistrzmazur pisze: 2011-08-31 16:44
  chcialem też dodać jeszcze jedną rzecz ostatnio widzę, że prepaidy i ich pochodne są ostro promowane przez operatorów – tutaj widze T- mobile, wcześniej czytałem o Orange który do Freedoma (stacjonarny net) jako bonus dodaje Free (mobilny internet prepaid)
  0
 • Users Avatars Mini
  wieloryb pisze: 2011-09-02 02:04
  mistrzmazur, w prepaidach jest też chyba najbardziej interesująco - w T-Mobile i Heyah jest teraz np. podwójne doładowanie, czyli najbardziej opłacalna promocja.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: