T-Mobile nie sprzedaje kota w worku – daje możliwość spokojnego przetestowania usług

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
T-Mobile nie sprzedaje kota w worku – daje możliwość spokojnego przetestowania usług

Każdy operator telekomunikacyjny prezentując swoją ofertę klientom przekonuje w reklamach o wysokiej jakości i niezawodności świadczonych usług. Dla poparcia swych słów może też przedstawiać wyniki testów czy raporty, które mają potwierdzać, że np. jest w ścisłej czołówce pod względem szybkości oferowanych usług internetowych.

Prawda jest jednak taka, że np. wybierając usługę internetu mobilnego warto sprawdzić, jak rzeczywiście działa w miejscu, gdzie będzie on najczęściej używany. Mogą istnieć bowiem różne powody sprawiające, że w określonym miejscu sieć jednego operatora działa lepiej niż innego. Dotyczy to także innych usług, jak internet światłowodowy czy telewizja. Możliwość przetestowania usługi telekomunikacyjnej jest też szczególnie cenna dla osób, które rozważają zmianę operatora – wiadomo, że nikt nie lubi kupować kota w worku.

T-Mobile

Dlatego dużym komfortem dla klienta jest, kiedy może spokojnie i bez pośpiechu przetestować usługę telekomunikacyjną, zanim zdecyduje się na jej zakup. Taką możliwość daje T-Mobile, który proponuje klientom indywidualnym, podpisującym nową umowę na internet światłowodowy 300Mb/s, 600 Mb/s lub 900 Mb/s oraz na ofertę telewizyjną, możliwość ich bezpłatnego przetestowania do 30 dni. Z podobnej opcji mogą też skorzystać osoby zawierające nową umowę na abonament komórkowy czy nielimitowany internet domowy LTE/5G. 

Oznacza to, że praktycznie każdą usługę operatora można dokładnie przetestować przed ostateczną decyzją zakupową, bowiem jeśli przed zakończeniem 30-dniowego okresu testowego klient będzie chciał zrezygnować z usług w ramach abonamentu, koszty zostaną mu zwrócone. 

Szczególnie warto zwrócić uwagę na pakiet Magenta Dom, w którym klient otrzymuje praktycznie wszystko, co najlepsze: superszybki światłowód (do 900 Mb/s), telewizja ze 142 kanałami oraz abonament komórkowy „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości). W dodatku klienci, którzy zdecydują się na tę opcję, przez pierwsze 9 miesięcy zapłacą 0 zł za te wszystkie usługi zamiast 150 zł miesięcznie. Na pewno warto więc przetestować tę ofertę zważywszy, że do 30 dni można z niej zawsze zrezygnować.

Warto też dodać, że w powyższą opcję włączona jest usługa „Rozrywka bez ograniczeń”. W jej ramach T-Mobile oferuje dostęp do sześciu serwisów internetowych: Legimi, DaVinci Kids, HBO Max, Tidal, Eleven Sports i Viaplay. Jednorazowo możliwy jest dostęp do jednego serwisu, ale zmieniać go można co miesiąc. Przez 6 miesięcy klient może skorzystać z tej usługi za darmo, potem jest ona wyłączana, chyba, że ktoś chce korzystać z niej dalej, co kosztuje 20 zł miesięcznie.

T-Mobile

W pakiecie Magenta Dom jest też dostępna opcja wybrania dwóch usług – światłowodu (do 900 Mb/s) i telewizji ze 142 kanałami. Wówczas klient może korzystać z tych usług przez 6 miesięcy za darmo. Potem miesięczny abonament wynosi 100 zł. Cena ta spada do 80 zł dla klientów posiadających abonament komórkowy w T-Mobile, bo uprawnia to ich do otrzymania rabatu w ramach „Korzyści dla Domu”. Co jednak ważne i w tej opcji można przetestować ofertę do 30 dni bez ryzyka. 

I wreszcie w ofercie Magenta Dom istnieje trzeci wariant ograniczający się do usługi internetu światłowodowego (do 900 Mb/s), w którym klienci mogą korzystać z niego przez 6 miesięcy za 0 zł. Później opłata będzie wynosić 90 zł miesięcznie lub – w przypadku osób posiadających abonament komórkowy w T-Mobile – 70 zł miesięcznie.

T-Mobile

Klientom, którzy nie są w zasięgu sieci światłowodowej, operator proponuje natomiast internet domowy w technologii LTE/5G, składający się z routera oraz anteny zewnętrznej, którą z łatwością można zamontować samodzielnie, np. na parapecie. Wybierając tę usługę w opcji L z prędkością do 90 Mb/s lub XL bez limitu prędkości, klient przez pół roku nie będzie musiał płacić abonamentu. Po tym czasie opłaty będą wynosiły: 110 zł miesięcznie za usługę w opcji L lub 130 zł miesięcznie za XL. Tutaj także można jeszcze obniżyć cenę o 20 zł, jeśli klient posiada już abonament komórkowy w T-Mobile.

Inny wariant to internet domowy z routerem domowym bez limitu danych, w ramach którego w opcji L z prędkością do 90 Mb/s, użytkownik nie ponosi opłat przez 6 miesięcy. Po tym czasie koszt usługi będzie wynosił 90 zł miesięcznie lub dla osób posiadających już abonament komórkowy w T-Mobile – 70 zł miesięcznie.

Także w przypadku oferty internetu mobilnego operator umożliwia przetestowanie jej przez 30 dni. Na 9 miesięcy bez opłat mogą liczyć też klienci, którzy zdecydują się przenieść numer do T-Mobile i wybiorą abonament komórkowy w taryfie „L Nielimitowana” z gwarancją maksymalnej prędkości internetu w smartfonie, bez limitu transferu danych, z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami i MMS-ami. Potem usługa ta będzie kosztować 90 zł lub 70 zł w przypadku drugiego i kolejnych numerów w T-Mobile.

Więcej informacji o możliwościach testowania usług T-Mobile można znaleźć na tej stronie.

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy T-Mobile.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: