T-Mobile o transmisji danych

Newsy
Opinie: 2
Opinie: 2

Grupa T-Mobile zdradziła swoje przychody z transmisji danych (bez uwzględnienia przesyłania wiadomości) w okresie I-III kw. 2008 r. Przychody z usługi data rosną bardzo szybko, ale nadal nie są to kwoty znaczące w porównaniu do kosztów budowy sieci i licencji częstotliwości. ARPU z danych (bez usług messaging) oscyluje wokół 1.5 euro. Bardzo szybko natomiast rośnie ruch w sieci (data volume).

Powyższy wykres dotyczy: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Austria, Czechy, Polska.

Powyższy wykres dotyczy: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Austria, Czechy

Powyższy wykres dotyczy: Niemcy, Wielka Brytania, Holandia, Austria

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2009-01-30 15:06
  bardzo wazna informacja..prezes tmobile juz o tym wspominal ze wolumen transferu prewyzszyl głos.w Polsce jednak siec ptc poza miastami z 3g/hsdpa bardzo kuleje na edge.jedli era powaznie mysli o transmisji danych,na co sie narazie nie zanosi niech zacznie od stabilnego gsm do zwykłych rozmów.u mnie w swietokrzyskim era jest przekreslona,inwestuja gdzie indziej a przez problemy z gsm zrobili sobie sami czarny PR-wszyscy sobie odradzają ere.tmobile to zmieni ;-)po2012 pewnie
  0
 • Users Avatars Mini
  stach pisze: 2009-01-31 14:26
  a moim zdaniem nie jest źle, przynajmiej era się stara. często słychać że chce stawiać gdzieś kolejny nadajnik, tylko ludzie przeszkadzają w stawianiu nowych, a później mają pretensje że zasięg słaby.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: