T-Mobile - światłowód i telewizja za darmo plus duży rabat na telewizor

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
T-Mobile - światłowód i telewizja za darmo plus duży rabat na telewizor

T-Mobile wprowadza rabaty na swoją ofertę stacjonarną Magenta Dom.

Ofercie towarzyszy kampania promocyjna w social mediach, radiu i w punktach sprzedaży operatora.

Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką wraz z agencją PZL. Materiały BTL opracowało ARC (Grupa Publicis). Zakupem i planowaniem mediów zajął się Dom Mediowy Mindshare.

Przenosząc lub dokupując trzy abonamenty komórkowe w T-Mobile w taryfie „M Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i nielimitowanym internetem z prędkością do 30 Mb/s) lub „L Nielimitowana” (z nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami i internetem bez limitu danych i prędkości), klienci przez dwa lata mogą cieszyć się internetem światłowodowym (do 300 Mb/s) oraz telewizją z pakietem TV S za darmo.

Osoby, które zdecydują się przenieść lub dokupić dwa abonamenty komórkowe w taryfach „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”, otrzymają telewizję z pakietem TV S oraz światłowód do 300 Mb/s na 12 miesięcy za darmo.

Z kolei przenosząc jeden numer do T-Mobile lub dokupując kolejny abonament w taryfie „M Nielimitowana” bądź „L Nielimitowana”, otrzymamy telewizję z pakietem TV S oraz internet światłowodowy do 300 Mb/s przez 6 miesięcy za darmo.

Niezależnie od wybranej konfiguracji w ramach MagentaTV każdy klient otrzyma dostęp do Pakietu L ze 164 kanałami oraz ponad tysiącem kolekcji VOD przez pierwsze 3 miesiące - bez dodatkowych opłat.

Klienci, którzy zdecydują się na skorzystanie z oferty Magenta Dom, wykupując abonament, internet domowy i telewizję, będą mogli skorzystać z dodatkowych rabatów na telewizory, które właśnie pojawiły się w ofercie T-Mobile. Ich ceny można rozłożyć na 24 raty 0%.

65 calowy telewizor SAMSUNG 65” QE65Q67D QLED 4K Tizen TV dostępny jest za 3849 zł, czyli 1150 zł taniej niż w standardowej ofercie.

Z kolei  55 calowy telewizor TCL 55” 55V6B LED 4K Google TV można kupić za 1699 zł, czyli 300 zł taniej niż standardowa cena.

T-Mobile - promocja

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: