T-Mobile współpracuje z RTV EURO AGD

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 3

T-Mobile dla każdego klienta, który za pośrednictwem strony internetowej www.t-mobile.pl zawiera nową lub przedłuża obecną umowę, przygotował specjalny kupon zniżkowy na sprzęt elektroniczny. Posiadacze kuponu będą mogli skorzystać z „EURO-zniżki” – specjalnej oferty w sklepie internetowym www.euro.com.pl, pozwalającej zakupić produkty ze zniżką sięgającą nawet 68%. Lista dostępnych rabatów oraz szczegóły promocji dostępne są na stronie internetowej www.T Mobile.pl/pl/euro. Specjalną ofertę z kuponem będzie można łączyć z innymi promocjami dostępnymi w sklepie internetowym T-Mobile.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Ceriox pisze: 2011-08-23 12:29
  Kilka fajnych perełek wśród produktów można znaleźć już teraz :) Także gratulacje za ciekawą akcję dla nowych abonentów! Swoją drogą ciekawe czy z czasem lista produktów będzie rozszerzana.
  0
 • Users Avatars Mini
  Janosik pisze: 2011-08-23 12:33
  Ciekawa oferta a zniżki na niektórych produktach są naprawdę okazałe. W szczególności monitory, nawigacje GPS i laptopy. Praktycznie przy każdym z tych produktów można zaoszczędzić ponad 100zł. Ciekaw jestem tylko czy można doliczyć do tej zniżki dodatkowo zebrane punkty w ramach Era Premia?!
  0
 • Users Avatars Mini
  Janeo pisze: 2011-08-25 12:40
  Hmmm cena tabletu transformer kusi, ciekawy czy jeśli korzystam z promocji to czy mogę wziąć produkt na raty ;D Jeśli tak to przedłużenie umowy z T w najbliższym czasie może być dla mnie miłe z dwóch powodów :D
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: