Tak Tak T-Mobile na kartę dla kibiców

Newsy
Żródło: T-Mobile
Opinie: 3

Przed meczami 5 kolejki T-Mobile Ekstraklasy (26-29 sierpnia) na stadionach, na których będą odbywały się spotkania ligowe T-Mobile rozda startery Tak Tak T-Mobile na kartę. Gospodarzami spotkań 5 kolejki będą: KGHM Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze, Podbeskidzie Bielsko-Biała, Polonia Warszawa, Wisła Kraków, Śląsk Wrocław, Ruch Chorzów i ŁKS Łódź.

Kibice, którzy po aktywacji będą używali nowej karty SIM będą mogli skorzystać z usługi Między Nami, dzięki której rozmowy miedzy dwoma użytkownikami Tak Tak T-Mobile na kartę są bezpłatne przez cały rok bez konieczności doładowywania. Dodatkowo ważność konta na połączenia wychodzące po aktywacji usługi wynosi 12 miesięcy. Nowy użytkownik może bezpłatnie włączyć usługę Między Nami, jeśli w ciągu 5 dni od aktywacji numeru otrzyma zaproszenie od obecnego użytkownika Tak Tak T-Mobile na kartę. Zaproszenie innego użytkownika jest możliwe po upływie 30 dni korzystania z karty SIM.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  cesarz pisze: 2011-08-25 17:16
  Dobra metoda , masz za darmo starter i wypróbuj . Może się Tobie spodoba :)
  0
 • Users Avatars Mini
  jackow pisze: 2011-08-26 12:05
  Zawsze jakaś metoda i co najważniejsze promująca zarówno operatora jak i samą ekstraklasę (co może jej wyjść tylko na dobre). Osobiście fajna metoda na wypróbowanie np.zasięgu bez ponoszenia dodatkowych kosztów (tak samo było z okazji promocji w newsweeku ).
  0
 • Users Avatars Mini
  Kosa pisze: 2011-08-26 13:35
  @cesarz myślę, że startery się na 200% spodobają bo oferta jest sama w sobie rew(o)el(u)acyjna. Wcześniej dla kibiców- abonamentowców T-Mobile przygotował zniżki na abonamencie. Teraz dla kibiców-pre-paidowców startery i oto chodzi. dla każdego coś fajnego:)
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: