Orange wie czego potrzebuje student do zdalnej nauki

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Orange wie czego potrzebuje student do zdalnej nauki

Pandemia koronawirusa w Polsce nie odpuszcza i trudno się spodziewać, że sytuacja szybko wróci do normy. W związku z tym większość studentów, przeszła na tryb edukacji online, a gros uczelni w Polsce ogłosiła, że zdalne studiowanie potrwa do końca 2020 roku lub przez cały semestr zimowy. Co będzie dalej też nie jest pewne, bo nie ma jeszcze żadnej oficjalnej daty powrotu studentów do sal wykładowych. Muszą oni uzbroić się w cierpliwość i czekać na oficjalny komunikat od uczelni, na której studiują.

W tej sytuacji najlepsze co może zrobić student, to wyposażyć się w dobre narzędzia do pracy zdalnej i zapewnić sobie dostęp do internetu i to najlepiej taki, aby móc uczestniczyć w zajęciach praktycznie z każdego miejsca, gdzie akurat zdarzy się mu przebywać. Wiadomo też, że studenci nie samą nauką żyją i w przerwie między zajęciami dla relaksu fajnie jest np. obejrzeć jakiś film na platformie VoD lub zagrać w jakąś grę.

Dlatego też warto zaopatrzyć się w odpowiednią paczkę gigabajtów i swobodnie korzystać z internetu mobilnego. I tutaj idealnym rozwiązaniem wydaje się być specjalna oferta dla studentów, którą wprowadził Orange - każdy użytkownik Orange Flex (usługi subskrypcyjnej, umożliwiającej zakup usług telekomunikacyjnych w aplikacji, bez potrzeby udawania się do salonu), który posiada status studenta może aktywować bezpłatnie dodatkowy pakiet 100 GB, ważny przez 180 dni - a więc na okres, w którym najprawdopodobniej studia będą ciągle odbywać się w trybie online.

Z oferty tej może skorzystać każdy student dowolnej uczelni wyższej, który dołączy do Flexa lub ma już aktywny Plan w ramach tej usługi. Aby aktywować pakiet, należy wyrazić zgodę na otrzymywanie informacji handlowych oraz zostać członkiem Klubu Flex.

Trzeba tu podkreślić, że Flex to oferta, z której chętnie korzystają właśnie studenci, bo łączy w sobie zalety ofert post-paid (wolność, bo nie trzeba podpisywać umowy, pamiętać o fakturach az usług można w dowolnym momencie zrezygnować) oraz pre-paid (wygoda, bo nie trzeba pamiętać o doładowaniach). Największą popularnością cieszy się plan komórkowy za 30 zł miesięcznie z 30 GB transferu danych, a do tego rozmowami, SMS-ami oraz MMS-ami bez limitu. Najtańszy pakiet Flexa z 15 GB można zakupić za 25 zł, a najdroższy ze 100 GB za 80 zł (każdy z nich oferuje rozmowy telefoniczne, SMS-y i MMS-y bez limitu w kraju i w roamingu w UE). To, co wyróżnia Flexa to możliwość zmiany Planu na wyższy lub niższy albo dokupienie jednorazowego pakietu GB jednym kliknięciem w aplikacji. Unikalnym rozwiązaniem, szczególnie docenianym przez studentów jest dzielenie się niewykorzystanymi GB ze znajomymi. Oferta ta posiada dodatkowe usługi, takie jak Video Pass, Music Pass, a od niedawna też Game Pass, które pozwalają na korzystanie z wybranych serwisów i aplikacji bez zużywania gigabajtów dostępnych w ramach wybranego planu.

Specjalna oferta dla studentów z dodatkowymi 100 GB dostępna jest w najnowszej wersji aplikacji. Aby włączyć dodatkowy pakiet GB w telefonie, w aplikacji Orange Flex należy otworzyć zakładkę „Odkryj” i kliknąć w banner informujący o ofercie dla studentów. Następnie wystarczy wypełnić i wysłać krótki formularz potwierdzający status studenta. W odpowiedzi użytkownik otrzyma powiadomienie dające dostęp do bezpłatnego pakietu 100 GB, do aktywacji w Klubie Flex.

Dodatkowo członkowie Klubu Flex mogą skorzystać ze specjalnych zniżek, które oferuje im operator np. na smartfony czy smartwatche, w ramach ogłaszanych akcji „Flex Nocą” czy oferty specjalne od Partnerów programu.

Orange ma dla studentów nie tylko specjalną ofertę internetu mobilnego, ale i światłowodowego. Co ważne, aby z niej skorzystać nie trzeba podpisywać długoterminowej umowy (tzw. lojalki). Jednorazowa opłata aktywacyjna wynosi 49,99 zł, ale za to pierwszy miesiąc korzystania z usługi jest za 0 zł (nie dotyczy dopłaty do domów jednorodzinnych). Do wyboru są następujące opcje: Światłowód do 300 Mb/s – 69,99 zł, Światłowód do 600 Mb/s – 79,99 zł i Światłowód do 1 Gb/s – 89,99 zł.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: