Nowości TCL na 2021

Newsy
Opinie: 0
Nowości TCL na 2021

TCL zaprezentowało nowe tablety TCL NXTPAPER i TCL TAB 10S, okulary OLED TCL Wearable Display, słuchawki TCL MOVEAUDIO S600, tracker dla zwierząt TCL MOVETRACK Pet Tracker i router zewnętrzny TCL LINKHUB 4G LTE Cat12 Outdoor CPE.

TCL NXTPAPER

Według chińskiego producenta, technologia wyświetlania TCL NXTPAPER zapewnia o 25% wyższy kontrast niż e-ink i jest też o ponad 65% bardziej energooszczędna niż standardowe ekrany LCD.

Nowy tablet ma 8-calowy ekran. Napędza go ośmiordzeniowy procesor, a bateria ma pojemność 5500 mAh. Tablet wyposażony jest również we frontową kamerę 5 Mpix i aparat 8 Mpix na tyle. 

TCL NXTPAPER jest wyposażony w opcję Kids Learning. Współpracuje również z Asystentem Google.

Tablet wspiera łączność Wi-Fi i 4G.

TCL NXTPAPER będzie dostępny w kwietniu w Europie w cenie 349 €.

TCL TAB 10S

Tablet wyposażono w w ekran o przekątnej 10,1 cala, ośmiordzeniowy procesor oraz akumulator o pojemności 8000 mAh .

Najnowszy tablet TCL ma modem LTE.TCL TAB 10S jest również wyposażony w złącza pinowe POGO do obsługi dodatkowych akcesoriów innych firm, a także rysik TCL T-Pen.

Od marca 2021 roku TCL TAB 10S będzie dostępny w UE. Ceny zaczynają się od 199 € za wersję Wi-Fi i 249 € za 4G LTE/Wi-Fi.

Okulary TCL Wearable Display

TCL Wearable Display to para okularów z wbudowanymi dwoma wyświetlaczami micro OLED 1080p Full HD. Użytkownicy mogą w dowolnym momencie i miejscu cieszyć się obrazem o wielkości 140-calowego telewizora oglądanego z odległości 4 metrów. Zagęszczenie 49 pikseli na stopień (PPD) odpowiada za ostrość wyświetlanego obrazu, a technologia micro OLED zapewnia  żywe barwy.

Okulary Wearable Display kompatybilne są z większością smartfonów, tabletów, komputerów wyposażonych w display port przez USB-C, który wspiera rozdzielczość 1080p. 

TCL Wearable Display dostępne będą w sprzedaży w dalszej części roku 2021. 

Słuchawki TCL MOVEAUDIO S600

Nowe, bezprzewodowe słuchawki douszne TCL z hybrydową aktywną redukcją szumów i trybem transparentnym wyposażono w Bluetooth 5.0. Usługa Google Fast Pair umożliwia szybkie i bezproblemowe połączenie z urządzeniem.

Kontrolery dotykowe znajdują się na obu słuchawkach, co ułatwia aktywację ANC, uzyskanie pomocy Asystenta Google, przełączanie się między muzyką i połączeniami telefonicznymi oraz zarządzanie listami odtwarzania.

Słuchacze mogą cieszyć się czasem odtwarzania muzyki do 8 godzin na jednym ładowaniu i do 32 godzin pracy w przypadku korzystania z etui ładującego.

Stopień ochrony IP54 chroni przed wodą, potem i kurzem.

Słuchawki MOVEAUDIO S600 dostępne będą na wybranych rynkach od lutego w cenie 149 euro.

TCL MOVETRACK Pet Tracker

Przymocowane do obroży urządzenie umożliwia śledzenie lokalizacji zwierzęcia w czasie rzeczywistym. MOVETRACK jest odporny na wodę i kurz (IP67) oraz zapewnia działanie do 14 dni pracy w trybie gotowości.

TCL MOVETRACK Pet Tracker dostępny będzie w trzech wersjach kolorystycznych i pojawi się w sprzedaży tej wiosny w cenie 99€.

TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE

Dzięki TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE mamy możliwość uzyskania lepszego zasięgu szerokopasmowego LTE w lokalizacjach oddalonych od nadajników. Urządzenie zostało specjalnie zaprojektowane do użytku na zewnątrz i jest odporne na pył oraz wodę w stopniu ochrony IP67. TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE wykorzystuje anteny 4X4 MIMO o wysokim zysku ze wzmocnionym sygnałem, aby połączyć odległość między domem a najbliższą wieżą LTE i pokryć duże obszary dzięki łączności 4G Cat12. TCL LINKHUB 4G Outdoor CPE będzie dostępny jeszcze w tym roku.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: