Tele2 wprowadza flat rate

Newsy
Żródło: Tele 2
Opinie: 4

Tele2 Polska wprowadza do swojej oferty taryfy ryczałtowe (flat rate), które umożliwią klientom indywidualnym i biznesowym wykonywanie darmowych połączeń do krajowych sieci telefonii stacjonarnej przez całą dobę.

2 kwietnia 2007 roku oferta Tele2 Polska została poszerzona o gamę planów taryfowych, które oferują klientom - w zamian za bardzo atrakcyjną, zryczałtowaną opłatę abonamentową - możliwość wykonywania darmowych połączeń do wszystkich sieci telefonii stacjonarnej w Polsce.

Klienci indywidualni, którzy wybiorą cennik Tele2 Darmowe Rozmowy Non Stop z umową na 12 miesięcy, zapłacą miesięczny abonament w wysokości jedynie 99 złotych brutto. Ponadto w okresie, w którym klient nie korzysta jeszcze z abonamentu w Tele2, opłata miesięczna wynosi zaledwie 49 zł z VAT. W ramach tej opłaty klient może wykonać darmowe połączenia o dowolnej porze dnia do wszystkich krajowych sieci telefonii stacjonarnej oraz dial-up Tele2.

Klienci biznesowi mają do wyboru dwa główne warianty cenników ryczałtowych – taryfę, która umożliwia wykonywanie darmowych połączeń przez całą dobę siedem dni w tygodniu (Darmowe Rozmowy 24/7 Biznes) lub opcję, w której jako darmowe rozliczane są połączenia wykonywane od poniedziałku do soboty w godzinach 8.00 – 18.00 (Darmowe Rozmowy Biznes). Ceny abonamentu, w zależności od cennika i okresu, na jaki zawarta zostanie umowa, wynoszą od 109 zł do 129 zł netto. W okresie przejściowym, kiedy klient nie korzysta jeszcze z abonamentu w Tele2 opłata miesięczna wynosi 59 zł netto.

W ofercie dla klientów indywidualnych darmowa pula połączeń wynosi 2000 minut, natomiast w cennikach dla klientów biznesowych 2500 minut. Oznacza to, że koszt jednej minuty połączenia do krajowych sieci stacjonarnych w godzinach szczytu w cenniku Darmowe Rozmowy Biznes (bez uwzględniania opłaty za utrzymanie łącza) wynosi jedynie 2 grosze netto.

Materiały dodatkowe:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: