Telefon „PRADA od LG” (LG KE850)

Newsy
Żródło: LG Electronics
Opinie: 6
Opinie: 6

LG Electronics wraz z domem mody PRADĄ przedstawiły telefon komórkowy - „PRADA od LG” (LG KE850). PRADA i LG współpracowały nad wszystkimi aspektami nowego produktu, począwszy od projektu samego telefonu po zaplanowanie działań marketingowych.

Wkład PRADY w powstanie nowego telefonu nie dotyczył wyłącznie aspektów estetycznych i stylistycznych, ale obejmował także część kwestii technicznych. Projektanci konsultowali poszczególne elementy telefonu, m.in. zaawansowany panel dotykowy, zastosowane w nim schematy dźwiękowe, wygląd interfejsu użytkownika, akcesoriów oraz ekskluzywnego etui. Inspiracją do powstania telefonu „Prada od LG” była klasyczna tradycja włoskich projektantów.

Telefon „Prada od LG” jako pierwszy na świecie posiada zaawansowany interfejs dotykowy, który zupełnie eliminuje tradycyjną klawiaturę. Szeroki ekran LCD wzmacnia siłę obrazu, pozwalając użytkownikowi na korzystanie w pełni z multimedialnych funkcji telefonu m.in. aparatu fotograficznego o rozdzielczości 2 megapikseli czy kamery wideo. Warto podkreślić, że aparat wyposażony jest w doskonały obiektyw Schneider-Kreuznach. Pomimo tego, że telefon ma jedynie 12 mm grubości, w jego obudowie skrywa się szereg funkcji multimedialnych, m.in. odtwarzacza MP3, radio, przeglądarka dokumentów. Pamięć telefonu można łatwo rozszerzyć za pomocą zewnętrznej karty Micro SD.

Wysoka funkcjonalność to tylko jedne z licznych atutów niezwykłego telefonu „Prada od LG”. Model ten przyciąga uwagę przede wszystkim smukłą i prosta linią oraz aksamitną czernią obudowy. Awangardowe wzornictwo i dbałość o niezwykle elegancką formę to wizytówka domu mody PRADA i firmy LG.

Orientacyjna cena telefonu „Prada od LG” u dealerów telefonów komórkowych oraz w wybranych sklepach PRADY w Wielkiej Brytanii, Francji, Niemczech, Włoszech to 600 euro. Telefon będzie dostępny na rynku europejskim od końca lutego 2007 r.

Opinie:

Opinie archiwalne (6):

Komentuj

Komentarze / 6

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: