Telefon i telewizja Cyfrowego Polsatu razem taniej - komunikat prasowy

Newsy
Żródło: Cyfrowy Polsat
Opinie: 0
Opinie: 0

Abonenci usługi telewizyjnej Cyfrowego Polsatu posiadający telefon na kartę w Rodzinnej Telefonii Komórkowej mogą oglądać dodatkowe pakiety telewizyjne w niższych cenach.

Cyfrowy Polsat oferuje możliwość zmiany na 30 dni posiadanego pakietu telewizyjnego na wyższy przy dopłacie kwoty stanowiącej zaledwie 50 proc. różnicy między ich cenami. Użytkownik musi tylko doładować kartę telefoniczną za minimum 50 zł, a następnie w ciągu 30 dni wysłać z niej SMS aktywujący ofertę.

Pakiet kupowany Pakiet Promocyjny Cena cennikowa (zł) Zniżka Cena promocyjna (zł)
Familijny Relax Mix 19,90 50% 9,95
Familijny+Relax Mix Relax Mix+HBO 20,00 50% 10,00
Familijny+Relax Mix HBO Super Film 10,00 50% 5,00

Aby wziąć udział w promocji, nie trzeba wydawać jednorazowo 50 zł. Kwoty doładowań sumują się przez 30 dni. Bez przeszkód można więc zasilić konto, np. najpierw kwotą 20 zł, potem 10 zł i znów 20 zł, a następnie skorzystać z oferty promocyjnej. Po doładowaniu telefonu w Rodzinnej Telefonii Komórkowej na wielokrotność kwoty 50 zł i wysłaniu odpowiadającej tej wielokrotności liczby SMS-ów z kodem, można korzystać z usługi promocyjnej przez kolejne okresy rozliczeniowe.

W przyszłości operator planuje uruchomić kolejne funkcjonalności wynikające z integracji usług telewizyjnych z usługami telefonii komórkowej, np. płatności mobilne za usługi telewizyjne, możliwość zamawiania usług telewizyjnych przez SMS, jedna faktura za dwie usługi, dostęp do unikalnego kontentu telewizyjnego.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: