Telefonia IP dla klientów biznesowych TP

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 5

Telekomunikacja Polska uruchomiła biznesową telefonię IP tp. Połączenia telefoniczne IP wewnątrz sieci firmowej klienta są bezpłatne, a stawki opłat poza tę sieć są konkurencyjne do telefonii stacjonarnej. W przypadku kompleksowych wdrożeń, których składnikiem jest biznesowa telefonia IP istnieje możliwość negocjowania wysokości opłat przez klienta.

Nowa usługa transmisji głosu za pomocą protokołu IP wykorzystuje platformę technologiczną (Hosted IP Trunking). W odróżnieniu od innych rozwiązań tego typu jest ona realizowana przez sieć Telekomunikacji Polskiej, a nie publiczną sieć Internetu. Umożliwia to zachowanie najwyższej jakości połączeń, które w przypadku sieci publicznej nie gwarantują należytego bezpieczeństwa i są narażone na zakłócenia obniżające komfort rozmowy.

Biznesowa telefonia IP tp razem z IP VPN tp umożliwia firmom stworzenie jednolitej sieci korporacyjnej, w której można przesyłać zarówno dane jak i głos. Klient ma gwarancję bezpieczeństwa oraz wysokiego poziomu jakości usług (QoS – ang. Quality of Service). W ramach usługi dostępne jest pełne wsparcie oraz zarządzanie siecią przez operatora.

Zastosowanie nowych rozwiązań telekomunikacyjnych pozwala firmom połączyć swoje oddziały w jeden system komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Z nowej usługi mogą skorzystać klienci biznesowi posiadający centrale abonenckie PABX lub IP PABX oraz usługę IP VPN tp.

Opinie:

Opinie archiwalne (5):

Komentuj

Komentarze / 5

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  blobi pisze: 2007-03-20 14:03
  A takie rozwiązanie dla szaraczków?Vide Infostrada u włoskiego operatora Wind...
  0
 • Users Avatars Mini
  arekwwl pisze: 2007-03-20 14:56
  czekamy na następne rozwiązania bo do tej pory TP stała w miejscu, mam nadzieję że to wszystko będzie działać i nie będzie z tym problemów, pzrynajmniej VPN działa i nie ma z nim większych problemów choć czasami też takowe potrafią się zdarzyć
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2007-03-20 15:13
  Tradycyjnie są 2-3 w tyle za konkurencją w tej dziedzinie.
  0
 • Users Avatars Mini
  Hmm pisze: 2007-03-20 17:06
  marlena sa sa bo francuzi nei chcieli nic innego wdrozyc. Ta oferta jest ciekawa ma fajny sprzet w postaci Business Livebox ( kompletnie lepszy niz to co daja na MM ) dobre ceny i latwa instalacje. Moze sie to bedzie sprzedawac :0 Przemek
  0
 • Users Avatars Mini
  marlena pisze: 2007-03-21 09:14
  Sądzę, że większość tych co znają IP i chcą z takiej telefonii korzystać już ma swojego operatora i tepsa pozostanie z ręką w nocniku, bo się spóźniła 2-3 lata. Co prawda VOIP się dopiero rozwija, ale tepsa jest w tej chwili małym graczem na rynku dzięki swojej opieszałości i krótkowzroczności.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: