Telestrada - komunikat prasowy

Newsy
Opinie: 0
Opinie: 0

PTK Centertel podczas wspólnego przedsięwzięcia Grupy Kapitałowej TP SA - Telestrada zaprezentuje najnowocześniejsze konwergentne, usługi mobilnego dostępu do Internetu. Na szczególną uwagę zasługują usługi: IDEA-NET (kompleksowa poczta elektroniczna przygotowana wspólnie z TP Internet), dostępna za darmo dla każdego abonenta Idei oraz najpełniejsza na rynku polskim oferta WAP IDEA czyli dostęp do Internetu z telefonu komórkowego. Prezentowane będą także usługi transmisji danych FAX/DATA. Specjalnie dla gości Telestrady przygotowano promocyjna ofertę sprzedaży zestawu POP z telefonem Mitsubishi Trium Aria w cenie 199 zł.

TELESTRADA to największa impreza promocyjna w historii Grupy Kapitałowej Telekomunikacji Polskiej S.A. prezentująca wspólne osiągnięcia i potencjał Grupy. Jej głównym celem jest przybliżenie klientom oraz pracownikom szerokiej gamy usług oraz produktów wszystkich podmiotów wchodzących w skład Grupy Kapitałowej TP S.A. TELESTRADA to także obraz możliwości komunikacyjnych XXI wieku, wizja jutra i scena dla futurystycznych pokazów.

Grupa Kapitałowa TP S.A. pragnie przedstawić możliwości technologii komunikacyjnych, jakie dziś i w niedalekiej przyszłości będą kształtować nowe oblicze "globalnej wioski". Po raz pierwszy w Polsce,
w tak ogromnym wymiarze, przedstawiamy teraźniejszość, perspektywy rozwoju oraz zastosowanie technologii cyfrowej np. w Internecie czy samej telekomunikacji.

W każdym z dziesięciu miast w Polsce, w których zagości TELESTRADA, usługi Grupy Kapitałowej TP S.A. będzie można nie tylko zobaczyć, ale też na niektóre z nich na miejscu złożyć zamówienie. Impreza obok charakteru promocyjno-handlowego ma też aspekt edukacyjny. Z jednej strony będzie można poznać nowoczesne usługi oraz produkty, a z drugiej skorzystać z fachowego doradztwa, tak aby jak najlepiej służyły one w domu, szkole, firmie czy instytucji. Dlatego TELESTRADA to miejsce, gdzie z powodzeniem postęp nowych technologii mogą śledzić zarówno uczniowie, klienci indywidualni, jak też i przedstawiciele biznesu. Każdemu z nich nowoczesne techniki komunikacyjne są niezbędne, choć wymagania stawiane poszczególnym produktom oraz usługom są różne - chcemy pokazać, że dzięki współpracy całej Grupy Kapitałowej TP S.A. tym wymaganiom sprostamy.

TELESTRADA jest również "transmisją przyszłości", pokazującą wszystkim, jak zmieniać będzie się świat dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technik komunikacyjnych. Goście TELESTRADY obejrzą świat jutra, którego przecież wszyscy jesteśmy współtwórcami. Zaprezentujemy światowe nowości w dziedzinie telekomunikacji i Internetu. Wydarzeniem imprezy z pewnością stanie się pokaz "inteligentnej odzieży interaktywnej". Warto będzie odwiedzić również dom jutra będący wizją wykorzystania zintegrowanych technologii w codziennym życiu.

Jesteśmy przekonani, że TELESTRADA udowodni, iż nowe stulecie upłynie pod znakiem idei globalnej telekomunikacji. Grupa Kapitałowa TP S.A. wkracza w nowy wiek jako lider polskiej telekomunikacji, gotowy sprostać największym technologicznym wyzwaniom i gotowa wykorzystać szansę współtworzenia nowego obrazu świata.

TELESTRADA w każdym z dziesięciu miast będzie odbywała się przez pięć dni: od worku do soboty. Zaproszenia na każdy dzień są limitowane. Klientów indywidualnych zapraszamy na sobotę - biletem będzie specjalne ogłoszenie zamieszczone w prasie lokalnej. Prosimy okazać je przy wejściu.

Kalendarz TELESTARDY:
1. Warszawa - 13-17 lutego - Politechnika Warszawska;
2. Kraków - 13-17 marca - Muzeum Narodowe;
3. Poznań - 27-31 marca - Międzynarodowe Targi Poznańskie;
4. Lublin - 24-28 kwietnia - Politechnika Lubelska;
5. Katowice - 8-12 maja - Międzynarodowe Targi Katowickie;
6. Olsztyn - 22-26 maja - Hala Widowiskowo-Sportowa "Urania";
7. Gdańsk - 5-9 czerwca - Hala "Olivia";
8. Łódź - 19-23 czerwca - Międzynarodowe Targi Łódzkie;
9. Wrocław - 3-7 lipca - Hala "Orbita";
10. Szczecin - 17-21 lipca - Międzynarodowe Targi Szczecińskie.

Więcej informacji o TELESTRADZIE można znaleźć na stronie internetowej: www.telestrada.portal.pl

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: