Nowy telewizor Samsung OLED ze zwrotem 2000 złotych

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Nowy Samsung OLED ze zwrotem 2 tys. złotych

Kupując teraz telewizor Samsung S95B z technologią QD OLED można zyskać 2 tys. złotych zwrotu na konto.

Ofertą objęte są obie przekątne ekranu – 55” i 65”.

Promocja dostępna jest do 31 grudnia 2022 roku.

Jak skorzystać z promocji?

Aby skorzystać z oferty i otrzymać 2 tys. złotych zwrotu na konto trzeba:

  • kupić telewizor Samsung S95B z technologią QD OLED w okresie od 7 listopada do 31 grudnia 2022 roku w salonach Samsung Brand Store na stronie Samsung.com, a także w sieciach RTV Euro AGD, Media Expert, Media Markt oraz Audio Color,
  • zostawić opinię o zakupionym produkcie na dedykowanej stronie sklepu, gdzie zakupiony został telewizor lub na stronie przeglądarki cenowej. Opinia powinna zawierać min. 400 znaków, ocenę w skali od 1 do 5 oraz hasztag #PromocjaOLEDSamsung. Należy także zrobić zdjęcie lub zrzut ekranu pozostawionej opinii, które przydadzą się do późniejszej rejestracji.
  • dokonać rejestracji na stronie www.promocjaoled.samsung.pl w terminie nie późniejszym niż 14 dni od daty zakupu. Do formularza należy dołączyć dowód zakupu, zdjęcie tabliczki z widocznym numerem seryjnym, zdjęcie pozostawionej opinii, zdjęcie wyciętego numeru seryjnego z opakowania kartonowego oraz zdjęcie opakowania kartonowego pudełka z widocznym miejscem po wyciętym fragmencie. Po pozytywnej weryfikacji zgłoszenia, zwrot zostanie dokonany na podany numer rachunku bankowego.

Telewizor OLED S95B oferuje technologię Samsung QD OLED z samoemisyjnymi pikselami, dzięki którym wszystkie kolory stają się żywe i realistyczne. Autentyczność kolorów dodatkowo potwierdza certyfikat „Zweryfikowane przez PANTONE”. Oznacza on, że ten ekran prezentuje 2030 barw PANTONE i 110 nowo dodanych odcieni tonu skóry.

Telewizor ma Neuronowy Procesor Quantum AI 4K. Ten procesor wykorzystuje 20 sieci neuronowych i sztuczną inteligencję. Dopełnieniem wrażeń wizualnych jest dźwięk przestrzenny. Dolby Atmos w połączeniu wielokanałowymi wbudowanymi głośnikami.

Samsung zastosował tu nowy Laserowy Design.

Nowy Samsung OLED ze zwrotem 2 tys. złotych

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: