Cyberpunk 2077 na telewizorach LG bez konsoli i komputera jeszcze w tym roku

Newsy
Opinie: 0
Telewizory LG Smart TV z Google Stadia

Telewizory LG Smart TV zaoferują w drugiej połowie 2021 dostęp do platformy gier Stadia Pro. Nowa wersja webOS ma być dostępna w II połowie roku, a LG chce być pierwszym producentem telewizorów z natywną obsługę gier oferowanych przez usługę Stadia.

Gry mają działać w jakości 4K z dźwiękiem 5.1.

Użytkownicy telewizorów LG będą mogli bez komputera zagrać w Cyberpunk 2077, NBA 2K21, Assassin’s Creed: Valhalla i Watch Dogs: Legion. W komunikacie prasowym jest informacja o konieczności zakupu kontrolera Stadia, ale być może wystarczy zwykły kontroler do jednej z konsol.

Nowa usługa będzie dostępna w telewizorach LG Smart TV, jako aplikacja do pobrania ze sklepu LG Content Store w krajach, w których usługa Stadia jest oferowana. W ramach usługi Stadia jest już dostępnych ponad 130 gier, a liczba oferowanych tytułów jest regularnie powiększana.

W chwili wprowadzania, usługa Stadia będzie dostępna tylko na telewizorach LG smart TV z systemem operacyjnym webOS 6.0. Usługa zostanie udostępniona w telewizorach LG z system webOS 5.0 w późniejszym terminie, ale też w 2021 r.

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: