Internet domowy w T-Mobile - szczegóły nowej oferty

Promocje
Opinie: 54
Opinie: 54

T-Mobile zaprezentował nową ofertę internetu domowego.

Zapis wideo konferencji prasowej:

 

Nowa oferta T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY umożliwia korzystanie z nielimitowanego internetu opartego o komórkową sieć operatora.

Ofertę możemy kupić w dwóch opcjach:

 • do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie
 • do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie.

W ramach obu opcji otrzymujemy dostęp do nielimitowanego pakietu danych. W czasie trwania umowy możemy raz w miesiącu zmienić prędkość danych.

Do wyboru mamy dwa routery:

 • Huawei B525 w cenie 1 zł na start
 • Huawei B529 w cenie 199 zł na start.

Aktywacja usługi jest bezpłatna.

Usługę można testować przez 30 dni.

Nowa oferta dostępna będzie od 13 września.

Łącząc ofertę z abonamentami głosowymi otrzymujemy zniżkę na abonament:

  Nielimitowane rozmowy, SMSy, MMSy i pakiet 10 GB.
  Dla Ciebie Dla Duetu Dla Rodziny
Nielimitowany internet 20 MB/s 95 zł
50zł+45zł
125 zł
40złx2+45zł
135 zł
30złx3+45zł
Nielimitowany internet 60 MB/s 105 zł
50zł+55zł
135 zł
40złx2+55zł
145 zł
30złx3+55zł

Router Huawei B529s-23a umożliwia odbiór danych z prędkością do 300Mbit/s oraz wysyłanie z szybkością do 50Mbit/s. Jednocześnie z dostępu do internetu mogą korzystać aż 32 urządzenia. Router wyposażony został w port RJ45, umożliwiający podłączenie za pomocą tradycyjnego kabla LAN.

Huawei B529s-23a obsługuje standardy łączności LTE B1/3/7/8/32/38. Do urządzenia można podłączyć zewnętrzną antenę LTE. Router został wyposażony w baterię o pojemności 3000mAH.

Wszystkimi funkcjami urządzenia można sterować za pomocą aplikacji Huawei HiLink, dostępnej w sklepie Google Play.

Komunikat prasowy:

T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY to najnowsza propozycja operatora, która dostępna będzie w sprzedaży już od jutra, 13. września br. Superłatwa instalacja, 30-dniowy okres próbny i nielimitowany Internet już od 45 zł miesięcznie.

Wg danych Komisji Europejskiej, Polska jest trzecim od końca krajem Wspólnoty w rankingu dostępu do stacjonarnego Internetu szerokopasmowego. Ciągle niewystarczająco rozwinięta infrastruktura stacjonarna jest jedną z głównych przyczyn dla której dostęp mobilny wygrywa dziś nie tylko w zakresie obszaru działania ale także liczby użytkowników. Wiele gospodarstw domowych dziś nie jest w zasięgu żadnej infrastruktury stacjonarnej, a 1/3 tych korzystających ma łącza o przepustowości poniżej 10 Mb/s. Dlatego T-Mobile wprowadza do swojego portfolio nową propozycję mobilnego internetu domowego.

„Dziś T-Mobile nie tylko przedstawia nową, ciekawą ofertę, ale stawia kolejny duży krok w realizacji strategii bycia operatorem zintegrowanym i świadczenia konwergentnych usług” – mówi Andreas Maierhofer, Prezes T-Mobile Polska. „Przez lata inwestowaliśmy w naszą sieć, przygotowując się na gigantyczny wzrost konsumpcji danych, którego nie da się zaspokoić tylko poprzez infrastrukturę stacjonarną. Jesteśmy gotowi jak nikt inny odpowiedzieć na to zapotrzebowanie już dzisiaj, oferując stabilny i niezawodny dostęp do internetu dla każdego domu” – dodaje Maierhofer.

„T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY łączy zalety dostępu mobilnego i stacjonarnego. Działa wszędzie, pozwala (jak w usłudze stacjonarnej) na transmitowanie nieograniczonej ilości danych a przy tym jest tak prosty w użyciu jak to tylko możliwe. Przed wprowadzeniem produktu na rynek przetestowaliśmy go w dwóch wybranych miastach. Ponad 90% z setek klientów, którzy w ramach testów korzystali z usługi jest z niej zadowolona, a ponad 60% poleciłoby ją znajomym. Doceniają szczególnie stabilność i szybkość połączenia. Te wyniki mówią dużo o jakości rozwiązania które dziś wprowadzamy. Zachęcam wszystkich do osobistego przetestowania – mówi Frederic Perron – Członek Zarzadu, szef rynku prywatnego w T-Mobile Polska.

Internet do domu – podłącz i korzystaj, gdziekolwiek chcesz

Od jutra, 13.09 .2017 dzięki nowej ofercie T-Mobile 1 – INTERNET DOMOWY, każdy może mieć w domu stabilne i szybkie łącze internetowe. Bez skomplikowanej instalacji, przewodów skomplikowanych aktywacji. Oferta jest dostępna w dwóch wariantach:

 • do 20 Mb/s za 45 zł miesięcznie
 • do 60 Mb/s za 55 zł miesięcznie.

W obu opcjach nie ma limitu danych, dlatego cała rodzina może korzystać z łącza, kiedy chce i jak potrzebuje – czy to do grania online, streamowania wideo czy przeglądania zasobów Sieci.

Do wyboru dostępne będą dwa routery: Huawei B525 (1 zł na start), oraz nowość, urządzenie zaprojektowane specjalnie dla T-Mobile i dostępne na wyłączność w ofercie operatora - Huawei B529 (199 zł na start).

Operator nie nalicza także opłaty aktywacyjnej.

To nie koniec udogodnień, ponieważ prędkość Internetu domowego można zmienić w każdej chwili w czasie trwania umowy (raz w cyklu rozliczeniowym) W każdym sklepie T-Mobile lub poprzez Biuro Obsługi Klienta.

Testuj bez obaw przez 30 dni

T-Mobile proponuje także klientom możliwość przetestowania oferty przez 30 dni bez obaw i komplikacji oraz zrezygnować z niej w tym czasie bez konsekwencji. Wysokość opłaty za czas użytkowanie rozliczana jest proporcjonalnie. Operator zwraca także opłatę na start za router. Opłata aktywacyjna nie jest naliczana.

Teraz możesz mieć superszybki Internet w mieście i poza nim – rusza zintegrowana kampania reklamowa

Nową ofertę Internetu do domu w T-Mobile wspierać będzie szeroko zakrojona kampania reklamowa 360°, w której nacisk położono na jak najlepsze dotarcie do wyselekcjonowanych grup docelowych w tym np.: rodzin, studentów oraz mieszkańców małych miejscowości. Już 13. września w telewizji ogólnopolskiej pojawią się dwa 30-sekundowe spoty, podkreślające główne atuty oferty – prostotę podłączenia i korzystania oraz szeroki zasięg i doskonałą jakość. Oba klipy utrzymano w znanej już widzom stylistyce, łączącej odcienie szarości z charakterystycznym dla T-Mobile kolorem magenta. Benefity usługi Internetu domowego od T-Mobile – zwłaszcza jego prostotę, podkreśla tło muzyczne, kultowe „Easy” Lionela Richiego, znany szeroko z wykonania zespołu Faith no more.

Spoty:

Obok kampanii telewizyjnej, Operator planuje działania w radiu (w ogólnopolskich i lokalnych rozgłośniach radiowych) i online – w tym programmatic i social media. W przestrzeni miejskiej zagości zlokalizowana reklama szerokoformatowa OOH, mobijet oraz POS, a na wybranych uczelniach wyższych w pięciu miastach powstaną specjalne strefy dla studentów z nielimitowanym dostępem do Internetu „jak w domu”.

Za kreację i produkcję spotów odpowiedzialna jest agencja Bridge2Fun. Planowaniem i zakupem mediów zajął się dom mediowy Starcom Mediavest Group (SMG), a działania reklamowe w Internecie wspiera Liquid Thread. Kampanię w mediach społecznościowych prowadzić będzie Agencja Warszawa, zaś materiały BTL opracowała agencja ARC Worldwide.

NAJCZĘŚCIEJ ZADAWANE PYTANIA

1. Czy karta SIM w routerze ma PIN?
Tak, ale jest on domyślnie wyłączony.

2. Czy mogę korzystać z urządzenia/usługi tylko pod wybranym adresem?
Nie, usługa jest przenośna i działa na terenie całego kraju. Do routera możesz podłączyć aż 64 urządzenia w zasięgu do 150 m.

3. Gdzie znajdę hasło do routera?
Hasło znajduje się na spodzie routera.

4. Gdzie mogę zmienić hasło w routerze?
Trzeba wejść w przeglądarkę i wpisać adres IP: 192.168.8.1(przy pierwszym logowaniu pojawi się strona  „Konfiguracja ustawienia sieci WLAN i postępować zgodnie ze wskazówkami – system wymusza zmianę hasła). Zmiana hasła przy kolejnych logowaniach: Ustawienia/system/zmiana hasła.

5. W którym miejscu na routerze wkłada się kartę SIM?
Dla Twojego komfortu karta SIM została włożona do routera.

6. Posiadam prędkość do 20 Mb/s i do 60 Mb/s, a mam mniej/więcej – kiedy i jak często mogę zmienić prędkość?
Zmiany prędkości można dokonać raz w każdym cyklu rozliczeniowym.

7. W jakim czasie mogę zrezygnować z usługi?
W ciągu 30 dni można zrezygnować z usługi.

8. Czy mogę odstąpić od usługi zakupionej w sklepie stacjonarnym?
Tak, można zrezygnować z usługi w ciągu 30 dni od daty zakupu.

9. W jakim czasie mogę zrezygnować z usługi?
W ciągu 30 dni można zrezygnować z usługi.

10. Czy prędkość usługi mogę zmienić tylko w okresie testowania czy po upływie 30 dni też?
Zmiany prędkości można dokonywać przez cały okres trwania umowy, jednak nie więcej niż raz w każdym cyklu rozliczeniowym.

11. Czy za okres testowania płacę standardową opłatę miesięczną? Co w momencie rezygnacji z usługi?
Opłata za okres testowania naliczana jest proporcjonalnie do liczby dni, w których Klient korzystał z usługi. Po rezygnacji Klient otrzymuje również zwrot opłaty za urządzenie.

12. Czy ponoszę opłatę aktywacyjną?
Opłata aktywacyjna dla oferty T-Mobile 1 – Internet Domowy wynosi 0 zł.

13. Kiedy aktywuje się karta SIM zamówiona przez www?
Karta SIM jest aktywowana w ciągu 12h od czasu dostarczenia paczki przez kuriera. W celu przyśpieszenia aktywacji należy skontaktować się z Infolinią.

Prezentacja:

Zdjęcia z konferencji:

Galeria Huawei B529:

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (54):

Komentuj

Komentarze / 54

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2017-09-12 13:49
  Prezentacja po angielsku żeby prezes zrozumiał?
  8
 • Users Avatars Mini
  kill649 pisze: 2017-09-12 13:50
  WIFI Password 12345678 hahaha
  2
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-09-12 13:56
  Jeśli mówimy o rozwiązaniu opartym o LTE, to nie wierzę by T-Mobile zrobiło coś lepszego od Orange. Mam "LTE dla domu" za 79 zł/mc (2 lata) dostałem 210 GB miesięcznie i tablet HUAWEI M3 LTE (warty 1700 zł) za 1 zł. Żadna oferta polskiego operatora (jak dotąd) nawet się do tego nie zbliżyła, tak subsydiowanym sprzętem, jak i ilością gigabajtów.
  -9
 • Users Avatars Mini
  piotr pisze: 2017-09-12 14:04
  T-Mobile obecnie ma w cenie 79,99 ofertę no limits internet to jaki sens kupowac to z ograniczeniem prędkości?
  -1
 • Users Avatars Mini
  Uuuuu pisze: 2017-09-12 14:05
  i to wszystko??? :D
  -2
 • Users Avatars Mini
  Uuuuu pisze: 2017-09-12 14:08
  i szkoda, że jeszcze nie dorzucili tekstów w języku japońskim. A w temacie, to po światłowodzie za 50 zł. mam 100 Mb/s i tyle w temacie. Umiarkowanie dobra oferta dla tych co mieszkają z daleka od miast.
  -1
 • Users Avatars Mini
  CeusD pisze: 2017-09-12 14:15
  Opłacalne właśnie jak światłowód nie sięga, a patrząc ile procent kraju to wsie to w wiele miejsc nie sięga
  4
 • Users Avatars Mini
  Grzegorz Szewczak pisze: 2017-09-12 14:15
  To jest oferta dla osób, które nie mają takiego komfortu. I jest całkiem dobra. Pytanie czy sieć wytrzyma i jak to przełoży się na realne osiągi.
  7
 • Users Avatars Mini
  ciekaw pisze: 2017-09-12 14:16
  ską macie te ceny skoro na tych screenach ich nie ma?
  -1
 • Users Avatars Mini
  pabloki pisze: 2017-09-12 14:18
  Jak osiagąc taką predkość w EDGE?
  0
 • Users Avatars Mini
  Jaki lejek pisze: 2017-09-12 14:23
  Lejek po 30 GB czy po 100 GB
  -7
 • Users Avatars Mini
  pszem pisze: 2017-09-12 14:25
  @piotr bo taniej np?
  -1
 • Users Avatars Mini
  yhhh pisze: 2017-09-12 14:29
  Czy tak trudno przeczytać pięć zdań przed zadawanie głupich pytań ? Lejek jest ŻODYN " ramach obu opcji otrzymujemy dostęp do nielimitowanego pakietu danych. Bez ograniczeń prędkości.""
  7
 • Users Avatars Mini
  piotr pisze: 2017-09-12 14:32
  To nie play żeby w internecie domowym po 100GB był lejek
  2
 • Users Avatars Mini
  . pisze: 2017-09-12 14:41
  Bez wzgledu na to ile ciagniesz danych to lejki sa 2 : 1) tanszy na 20 Mb/s i 2) drozszy na 60Mb/s
  1
 • Users Avatars Mini
  M. pisze: 2017-09-12 14:45
  @up stałej prędkości bym nie nazwał lejkiem bo się nie zmienia po zużyciu X GB
  4
 • Users Avatars Mini
  Mokry pisze: 2017-09-12 14:50
  Ja taki internet domowy LTE mam od 3 lat w Playu za 45 zł/mies. na kartę prepaid bez limitu danych i bez limitu prędkości - 70/20 Mb/s Up/Down. I tyle w temacie
  -2
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-09-12 15:00
  Nawet fajne, tym bardziej że domowy to on jest tylko z nazwy "Pomimo tego, że jest to oferta domowa, router nie jest na stałe przywiązany do żadnej wyznaczonej strefy. Możemy go zabrać w dowolne miejsce w kraju i korzystać z Internetu." - jak napisało Telepolis.pl. Reasumując - za 55 złotych - i dodatkowo bonusy dla posiadaczy abonamentu = PLUS i PLAY ze swoimi ofertami mogą iść na spacer. Brawo T-Mobile, pierwszy no-limit LTE z prawdziwego zdarzenia - na dodatek w dobrej cenie.
  8
 • Users Avatars Mini
  Bydgoszczak pisze: 2017-09-12 15:06
  Brawo T-Mobile w koncu ktos zrobi porzadek z internetem komorkowym.
  2
 • Users Avatars Mini
  piotr pisze: 2017-09-12 15:07
  @Malleus Nie pierwszy mieli ofertę za 79,99 no limits i ją mają sam korzystam miesięcznie koło 700 GB
  -3
 • Users Avatars Mini
  MreaperS pisze: 2017-09-12 15:10
  Jeśli chodzi o internet do 60Mbit/s za 55zł to fajna opcja, ale jeśli chodzi o ofertę z voicem to już się nie opłaca. W Orange za 79zł ma się: internet LTE z paczką 210Gb internetu (w tym 100Gb można zużyć poza domem lub na telefonach w ramach konta abonenckiego) oraz voice nolimit kom/stacj/SMS/MMS/5Gb. Do tej oferty można dokupić kolejne nr tel z rabatem 20zł na abonament.
  -7
 • Users Avatars Mini
  piotr pisze: 2017-09-12 15:12
  210 GB to jest mało jeśli mówimy o ofercie dla domu tym bardziej że tutaj mamy no limits w całej Polsce a nie tylko w jednym miejscu śmieszne 210 GB
  4
 • Users Avatars Mini
  25 zł na kartę pisze: 2017-09-12 15:16
  W T-Mobile voice SMS no limit kosztuje 25 zł Kto ci karze brać abonament za to samo w T-Mobile za 50 zł?
  3
 • Users Avatars Mini
  PLAY pisze: 2017-09-12 15:20
  zrobili jak PLAY no limit net za 45 zł, dodali urządzenie i z tego zrobili ofertę, szkoda,że tak późno ale w ogóle dobrze,że taką ofertę wprowadzili
  -4
 • Users Avatars Mini
  piotr pisze: 2017-09-12 15:24
  A to play nie ma lejka po 100GB? Od kiedy?
  4
 • Users Avatars Mini
  Malleus pisze: 2017-09-12 15:34
  @piotr - nie wiedziałem, prywatnie mam te 210 GB (z których się nabijasz) od Orange :-). Miałem fart - trafiłem na promocję z Huawei M3 LTE za 1 zł (detaliczna 1700 zł), mnie 210 GB (100 mam jeszcze w T3 od T-Mobile) wystarcza, a tablet w tej cenie zredukował rzeczywisty koszt abonamentu za usługę do 8 zł miesięcznie, 79x24=1896 zł. Co nie zmienia postaci rzeczy, dzisiejsza oferta T-Mobile jest imo bardzo dobra.
  3
 • Users Avatars Mini
  Orżnąć pisze: 2017-09-12 15:35
  Orżnąć ma taryfę za 9 zł gdzie po wykorzystaniu 10 GB aktywuje się kolejne 10 GB za dodatkowe 10 zł po których wykorzystaniu speed spada do 1 mega, koszt max 19,90 zł
  1
 • Users Avatars Mini
  Kristo pisze: 2017-09-12 16:00
  Spóźnili się o jakieś 5 lat, Plus komu chciał to wcisnął już dawno swoje LTE.Ich LTE to takie osiedlowe WiFi,ale nigdy nie zauważyłem limitów prędkości. Cały czas jest między 10 a 20 Mb/s.
  -3
 • Users Avatars Mini
  Orżnąć pisze: 2017-09-12 16:25
  do poprzedniego komentarza, w orżnąć jest jeszcze opłata aktywacyjna
  1
 • Users Avatars Mini
  td pisze: 2017-09-12 16:32
  Poprzeczka dla konkurencji ustawiona bardzo wysoko, BRAWO tmobile !, Choć jestem bardzo zadowolony ze sprzętu orange ruter i tablet + 250gb to 70pln, to tmobile bije wszystko !
  5
 • Users Avatars Mini
  troip pisze: 2017-09-12 16:43
  W play internet ma limit 100 GB, po którym prędkość spada do 1 Mbps. Plus niby ma LTE bez limitu ale zasłania się FUP, i potrafią często nałożyć blokadę do max 32 Kbps. Nie chce mi się wierzyć, żeby chytre Niemce zrobili internet bez limitu taki jak jest po kablu. Trzeba by dokładnie przejrzeć regulamin czy nie ma tam wzmianki o Fair USAGE Policy. Hasło Internet bez limitu już się trochę powycierało na brzegach i trzeba naprawdę jak pies do jeża podchodzić do ofert sygnowanych tym hasłem, ponieważ później kiedy zgłaszamy, że spadła nam prędkość Internetu słyszymy, że wszystkie informacje są zapisane w regulaminie oferty.
  13
 • Users Avatars Mini
  Wik pisze: 2017-09-12 16:51
  Niemcy jak to Niemcy, w połowie umowy zmienią warunki, wprowadzą FUP i po ptokach. Nie robili już takich numerów wcześniej, hehehe?
  22
 • Users Avatars Mini
  patryk pisze: 2017-09-12 17:14
  no jak ktos nie chce wiercic scian, mieszka w wynajmowanym mieszkaniu i nie wie ile tam jeszcze bedzie, to oferta jest wlasnie dla tych osob, jestem wsrod nich i oferta bardzo mnie cieszy
  4
 • Users Avatars Mini
  Tom pisze: 2017-09-12 18:51
  Wzmianka o FUP jest u kazdego operatora wiec i tu będzie. A jak bedzie respektowane i kiedy co i dla kogo to tylko czas pokaze.
  2
 • Users Avatars Mini
  Rtm pisze: 2017-09-12 21:01
  Oferta skrojona idealnie pod tereny podmiejskie - tam gdzie kablówka nie ma monopolu na 100 bloków obok siebie. Cena też styka.
  7
 • Users Avatars Mini
  Marko pisze: 2017-09-12 21:12
  W play jest lejek, w tmobile go nie ma. Wybór prosty
  2
 • Users Avatars Mini
  ~ pisze: 2017-09-13 04:24
  Bierzcie modem B525. To lepszy model. Oferta bardzo spoko. Powinna być opcja zdjęcia lejka prędkości za extra kasę. Czekam na regulaminy, cenniki i zobaczymy co dalej. Zamysl oferty spoko. Ciekawe czy sa opcje dodatkowe np. Public IP ?
  1
 • Users Avatars Mini
  abonent pisze: 2017-09-13 07:34
  A ta prezentacja to odbyła się na strychu, czy w jakimś magazynie dyskontu spożywczego? Wnętrze tego pomieszczenia poraża.
  6
 • Users Avatars Mini
  mariusz.szewczak pisze: 2017-09-13 07:53
  Aktualizacja: dodaliśmy cennik usługi, regulamin promocji i powiązany z nim cennik urządzeń.
  3
 • Users Avatars Mini
  NIEMAFUPA pisze: 2017-09-13 09:53
  3.1.2. Internet Domowyjest cykliczną usługą ważną dla każdego Cyklu Rozliczeniowego. Zapewnia on nielimitowany dostęp do mobilnego Internetu w Sieci, co oznacza możliwość korzystania z tej usługi w Sieci bez limitu objętości danych i bez zmiany deklarowanej dla danej opcji szacunkowej prędkości maksymalnej – przez cały czas obowiązywania Umowy.
  4
 • Users Avatars Mini
  T pisze: 2017-09-13 14:16
  sieć może zmienić warunki umowy w trakcie trwania tej umowy czyli może wprowadzić limit np 10GB, może 20GB to przykład, poza tym zagwarantowali sobie możliwość obniżenia prędkości gdyby sieć była zbyt obciążona, więc jeszcze niewiadomo jak to będzie działać
  0
 • Users Avatars Mini
  a2mobile pisze: 2017-09-13 14:21
  patryk, dziś nikt nie ma pewności czy się nie będzie przenosił, dlatego zawsze lepiej mieć net mobilny niż jakieś kable z których można korzystać tylko w domu, a poza domem już nie
  3
 • Users Avatars Mini
  a2mobile pisze: 2017-09-13 14:23
  w ogóle ta oferta od T dalej jest droga, w takim a2mobile za 9,90 zł można mieć pakiet netu no limit z lejkiem 0,5 mega po wykorzystaniu 15GB, tylko za 9,90 zł czyli prawie za darmo
  -6
 • Users Avatars Mini
  a2mobile pisze: 2017-09-13 14:25
  w Orżnąć lejek 1 mega po wykorzystaniu 20 GB abonament 19,90 zł, w nju 29 zł i lejek 1 mega
  -1
 • Users Avatars Mini
  a2mobile pisze: 2017-09-13 14:27
  Plus abonament 50 zł w smart dom za 25 zł w ofercie z urządzeniem
  -4
 • Users Avatars Mini
  a2mobile pisze: 2017-09-13 14:29
  T dalej drogo 45 zł i 55 zł vs 25 zł od Plus w smart dom, 9 zł od a2mobile
  -6
 • Users Avatars Mini
  bezzeb pisze: 2017-09-13 14:46
  @a2mobile jak sam piszesz wszystkie te oferty, które wymieniasz mają lejki,jak mogę mieć 20giga za 20zł albo nieskończonść giga za 45 złoty to nawret nie ma co się zastanawiać tylko biore nolimit
  5
 • Users Avatars Mini
  Tajemniczy Judasz pisze: 2017-09-13 18:57
  Co tu dużo mówić - oferta spoko za 45 zł mam dobry modem z możliwością podłączenia anteny, brak limitów ilości danych, i możliwość przenoszenia modemu - co chcieć więcej?? Teraz czekać na posunięcie konkurencji (albo się sami posuną albo zostaną posunięci przez TM)
  7
 • Users Avatars Mini
  tu chyba Polska? pisze: 2017-09-13 19:00
  konferencja w jakimś niezrozumiałym języku - idiotyczne
  -1
 • Users Avatars Mini
  a2mobile pisze: 2017-09-14 14:43
  bezzeb, mają lejki z których da się korzystać i są niskie ceny, wcześniejsze lejki netów mobilnych wynosiły 16 kb,32 kb, 64 kb i nikt nie narzekał, a jeśli jest lejek 512 czy 1024 kb to są narzekania, dziwne
  -2
 • Users Avatars Mini
  jkhg pisze: 2017-09-17 13:01
  A co oznacza ten maximum speed na poziomie 545Mb/s, bo takiej prędkości to sobie nie przypominam? Ostatnio chwalili się 345Mb/s. Jakieś zmiany w prędkości nastąpią czy to zwykły błąd?
  -1
 • Users Avatars Mini
  Radek pisze: 2017-09-22 23:24
  Testuje, transfery super: 55 / 25 Mbit na routerze B525, niestety wewnętrzny - niepubliczny numer IP i na dobicie, niemożność dokupienia jako opcji. Najbardziej irytuje jednak brak jakiejkolwiek informacji na temat numeru IP (prywatny, publiczny, stały, zmienny). To że się nie chwalą w materiałach reklamowych to jeszcze rozumie, ale w umowie też zapomnieli o tym napisać. Z BOK'u przekierowują na płatny help desk, tam tez nie wiedzą. Wydawać by się mogło, że informacja o IP to jeden z podstawowych parametrów usługi. Niemniej jak ktoś nie potrzebuje publicznego IP, to oferta wydaje się zachęcająca. Pozostaje jeszcze kwestia prędkości w sytuacji większego obciążenia stacji bazowych.
  2
 • Users Avatars Mini
  Jakub pisze: 2017-09-30 18:51
  @jkhg wspólnie z Orange przy Politechnice Warszawskiej stacja do 600 Mb/s - jedyna taka lokalizacja do tej pory chyba :)
  1
 • Users Avatars Mini
  rafal pisze: 2017-11-16 11:28
  A co z publicznym ip. Jako, że to oferta domowego internetu dla nie których taki adres jest niezbędby. A więc odnoszę sprzęt i zostaje przy beznadziejnej neostradzie, tylko dla publicznego ip
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: