Duży kontrakt GTS i T-Mobile - umowa z PSG

Newsy
Opinie: 2

Konsorcjum firm GTS Poland i T-Mobile Polska wygrało przetarg na budowę sieci korporacyjnej dla Polskiej Spółki Gazownictwa (PSG), operatora systemu dystrybucji paliw gazowych. Kontrakt o wartości blisko 7,9 mln zł brutto, został zawarty na okres 36 miesięcy. Oferta konsorcjum była najkorzystniejsza spośród trzech pozostałych złożonych przez Orange, Netię i Exatela.

Łącząc swoje kompetencje i potencjał technologiczny, T-Mobile i GTS zbudują od podstaw operatorską sieć telekomunikacyjną (WAN) dla 4 spośród 6 regionów Polskiej Spółki Gazownictwa, z siedzibami w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu i Wrocławiu. Obejmie ona swym zasięgiem niemal trzy czwarte kraju.

„Jestem niezmiernie dumny z tego, że wspólnie - T-Mobile i GTS - przedstawiliśmy wartościową technologicznie i korzystną finansowo ofertę, która zagwarantowała zwycięstwo w przetargu. Jestem przekonany, że dostarczone przez nasze konsorcjum rozwiązanie pozwoli PSG na szybką komunikację. Mamy nadzieję, że obecny projekt, będzie początkiem udanej współpracy w przyszłości” - powiedział Igor Matejov, Członek Zarządu, Dyrektor ds. Rynku Biznesowego T-Mobile Polska.

Opinie:

Opinie archiwalne (2):

Komentuj

Komentarze / 2

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: