Abonament lub światłowód za 0 zł na rok w T-Mobile - przedłużenie promocji

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Wiosna bez ograniczeń w T-Mobile trwa dalej! Przedłużamy promocję z drugim abonamentem lub internetem światłowodowym za 0 zł nawet na rok

T‑Mobile przedłużył promocję z drugim abonamentem lub internetem światłowodowym za 0 zł na rok.

Z promocji można teraz skorzystać do 30 czerwca.

Z oferty promocyjnej mogą skorzystać klienci, którzy zdecydują się na taryfę „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana” z nielimitowanymi połączeniami, SMS-ami i MMS-ami, a także nieograniczonym limitem wykorzystania danych, dostępem do internetu 5G w smartfonie, który w przypadku „L-ki” nie ma także ograniczeń prędkości. Wariant M zapewnia zaś prędkość do 30 Mb/s. Do tego oba plany taryfowe gwarantują dostęp do „Rozrywki Uwolnionej” na 6 lub 12 miesięcy w prezencie – usługi zapewniającej możliwość korzystania m.in. z takich platform jak HBO GO, Tidal Premium, Polsat Box Go, Eleven Sports czy Legimi, spośród których co miesiąc można wybrać inny lub ten sam serwis. Dodatkowo opcja „L Nielimitowana” to bonusowe 300 zł rabatu na dowolne urządzenie, natomiast „M Nielimitowana” – 200 zł. Regularne ceny obu abonamentów wynoszą 65 zł dla wariantu M oraz 85 zł dla opcji L.

Osoby, które zdecydują się na drugi taki abonament, zapłacą za niego 0 zł przez 12 miesięcy w wersji oferty z urządzeniem – albo przez 6 miesięcy w wariancie bez urządzenia.

Drugą opcją do wyboru – zamiast kolejnego abonamentu – jest internet światłowodowy, który także użytkownik otrzyma na 12 miesięcy na koszt T‑Mobile.

W ramach tej oferty dostępne są trzy prędkości światłowodu: do 300 Mb/s, do 600 Mb/s i do 900 Mb/s. Propozycja dotyczy przy tym także budynków o wyższych kosztach przyłączenia, takich jak np. domy jednorodzinne.

W obu przypadkach, po zakończeniu okresu promocji, klient może liczyć na rabat na dalsze korzystanie z usługi sięgający kwoty 20 zł miesięcznie. To z kolei oznacza, że cena drugiego abonamentu „L Nielimitowana” wyniesie 65 zł, natomiast „M Nielimitowana” – 45 zł. Dla usługi światłowodu będą to zaś, w zależności od wybranej prędkości, odpowiednio ceny: 40 zł, 50 zł lub 70 zł.

Z oferty mogą skorzystać zarówno nowi klienci T‑Mobile, jak i ci, którzy posiadają już numer w naszej sieci. Jest ona dostępna dla obecnych użytkowników nielimitowanych taryf, a także klientów posiadających inną taryfę, którzy zmienią ją na opcję abonamentową „M Nielimitowana” lub „L Nielimitowana”.

Przedłużonej ofercie towarzyszy promująca ją kampania reklamowa.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: