Starter T-Mobile z hot-dogiem w prezencie

Newsy | Promocje
Opinie: 0
Kup starter T-Mobile na kartę w sklepie Żabka, a solidną porcję 1200 GB oraz hot-doga otrzymasz w prezencie

Od 7 września osoby, które kupią dowolny starter T-Mobile na kartę w jednym ze sklepów sieci Żabka, otrzymają bon uprawniający do odbioru darmowego hot-doga.

Aby skorzystać z akcji, starter należy kupić do 11 października. Samego hot-doga można odebrać jednak także później – bon jest ważny do 18 października.

Klienci, którzy kupili starter T Mobile, mogą aktywować w aplikacji „Mój T Mobile” promocję „Rok internetu za darmo” i otrzymać łącznie 1200 GB ważne przez 365 dni.

Wystarczy zasilić konto i aktywować ofertę „Bez Limitu L” za 30 zł miesięcznie, „Bez Limitu L+UA” za 35 zł albo „Bez limitu XL” za 39 zł, a następnie zlecić uruchomienie promocji „Rok internetu za darmo” w aplikacji. Pierwszy pakiet 100 darmowych gigabajtów w ramach tej promocji jest od razu do dyspozycji użytkownika, zaś kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) posiadacz usługi otrzyma w dniu odnowienia oferty „Bez limitu”.

Promocję, która dostępna jest w sieci sklepów Żabka, promować będzie spot reklamowy, który od dziś wyświetlany jest w TV. Kampania reklamowa prowadzona będzie także w aplikacji mobilnej Żappka i w kanałach online.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: