Darmowy internet przez rok w T-Mobile na kartę

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
1200 GB na rok za darmo w T-Mobile na kartę

W T-Mobile rusza nowa oferta na kartę, dzięki której użytkownicy taryfy GO! mogą otrzymać 1200 GB przez 365 dni w prezencie.

Oferta „Rok internetu za darmo” obejmuje wszystkich użytkowników taryfy GO! – zarówno tych obecnych, jak i nowych, którzy korzystają z oferty „Bez Limitu L” lub „Bez Limitu XL”.

Promocję trzeba aktywować w aplikacji „Mój T‑Mobile”.

Włączając tę promocję, klient T‑Mobile na kartę otrzyma 12 pakietów po 100 GB każdy: pierwszy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty Bez limitu L za 30 zł lub Bez limitu XL za 39 zł. Z otrzymanego bonusu można korzystać przez 365 dni od przyznania pierwszego pakietu 100 GB. Niewykorzystane gigabajty z poprzedniego miesiąca kumulują się na koncie klienta.

Oferta Bez limitu L za 30 zł co 30 dni to 15 GB (+15 GB po doładowaniu za 30 zł) i nielimitowane rozmowy, SMS-y, MMS-y i Supernet Video w jakości DVD. W połączeniu z promocją „Rok Internetu za darmo” posiadacz opcji Bez Limitu L może więc uzyskać łącznie 1560 GB do wykorzystania przez cały rok.

Oferta Bez limitu XL za 39 zł co 30 dni to 20 GB (+20 GB po doładowaniu za 39 zł) z dostępem do technologii 5G, nielimitowanymi rozmowami, SMS-ami, MMS-ami oraz Supernet Video w jakości HD. Łącząc tę liczbę gigabajtów z promocją 12 x 100 GB w ramach akcji „Rok internetu za darmo”, klient otrzyma 1680 GB w skali roku.

Dostępna w obydwu ofertach L oraz XL usługa Supernet Video umożliwia oglądanie materiałów wideo bez utraty transferu danych w popularnych aplikacjach, takich jak np. YouTube, Netflix, Polsat Box GO czy Player.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: