T-Mobile Usługi Bankowe - od 1 czerwca nowa oferta kont

Newsy
Opinie: 11

T-Mobile Usługi Bankowe wprowadza nową ofertę kont.

W najbliższych dniach T-Mobile Usługi Bankowe, wspólnie z T-Mobile wprowadzi nową ofertę – Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną. Posiadacze tego konta, będą mogli otrzymać abonament telefoniczny albo internet mobilny w T-Mobile nawet za darmo. Abonament telefoniczny to: nielimitowane połączenia na telefony komórkowe, stacjonarne, SMS-y, MMS-y i 1 GB danych miesięcznie. Z kolei internet mobilny to 35 GB danych miesięcznie oraz dodatkowo, możliwość kupienia mobilnego routera za 9 złotych (jednorazowo).

Podstawowa cena abonamentu w ofercie z kontem to 10 zł - zarówno w taryfie telefonicznej jak i internetu mobilnego. Natomiast abonenci T-Mobile, którzy zdecydują się na kolejną aktywację, otrzymają ją za darmo nawet przez 24 miesiące.

Żeby skorzystać z tej oferty, wystarczy otworzyć Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną w T-Mobile Usługi Bankowe i wydawać, w sumie, 500 zł miesięcznie kartą do konta lub kartą kredytową T-Mobile Usługi Bankowe. Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną to m.in.: bezpłatne bankomaty w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłatomaty i przelewy internetowe. Prowadzenie konta jest również bezpłatne, wystarczy, że klient wykona wspomniane transakcje kartą.

Poza Kontem Premium z Usługą Telekomunikacyjną, do oferty T-Mobile Usługi Bankowe wprowadzone będą dwa inne konta – Konto Freemium oraz Konto Premium.

Konto Freemium to konto bez opłat za prowadzenie, uzupełnione pakietem bezpłatnych usług bankowych, takich jak: trzy bezpłatne wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce i na świecie w miesiącu, jedna bezpłatna wpłata we wpłatomacie każdego miesiąca czy bezpłatne przelewy internetowe. Na Koncie Freemium można zarobić 180 zł rocznie. Wystarczy korzystać z karty, żeby otrzymywać zwrot za zakupy w wysokości 15 zł miesięcznie. Oferta Konta Freemium, skierowana jest przede wszystkim do osób, które przeciętnie intensywnie korzystają z usług bankowych.

Dla bardziej wymagających Klientów, T-Mobile Usługi Bankowe przygotowało Konto Premium. To konto zapewnia m.in.: darmowe wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce i na świecie, bezpłatne wpłaty we wpłatomatach w każdej liczbie. Korzystając z konta Premium można zarobić 300 zł każdego roku, po prostu korzystając z karty. Konto to jest darmowe, pod warunkiem dokonania zakupów na, w sumie, 500 zł miesięcznie kartą do konta lub kartą kredytową T-Mobile Usługi Bankowe.

Konta Premium i Freemium będą dostępne w ofercie T-Mobile Usługi Bankowe od 1 czerwca br. Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną dołączy do oferty kilka dni później.

Od 1 sierpnia wszyscy użytkownicy dotychczasowej oferty T-Mobile Konta zostaną automatycznie przeniesieni do oferty Freemium. W każdej chwili mogą ją zmienić na Konto Premium lub Konto Premium z Usługą Telekomunikacyjną.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Opinie archiwalne (11):

Komentuj

Komentarze / 11

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Kamil pisze: 2016-05-30 20:42
  T-Mobile ma dobrych konsultantów, ale usług już chyba nie: https://youtube.com/watch?v=Ck3_zBWEMkA
  0
 • Users Avatars Mini
  Nie bedzie Niemiec pluł nam w twarz pisze: 2016-05-30 21:50
  Szfapskie ..wno. Czuć domem bankowym Kramera.
  0
 • Users Avatars Mini
  Spec pisze: 2016-05-31 08:46
  Haha jak można na własne życzenie stracić klientów? Wie to najlepiej T-mobile, wszystko czego dotkną obracają w g... Od 1 czerwca w T-Mobile Usługi Bankowe uruchamia dwa rodzaje rachunków osobistych - Freemium (jako zamiennik dotychczasowego wariantu konta) oraz Premium. Klienci korzystający obecnie ze standardowego konta, jeśli z niego nie zrezygnują, od 1 czerwca zostaną automatycznie przeniesienie do Freemium. Wiąże się to z pojawieniem się szeregu opłat: opłata 6 zł za kartę (nawet jeśli nie będzie aktywowana) jeśli nie zostaną wykonane transakcje gotówkowe na minimum 200 zł miesięcznie, opłata 6 zł za wypłacenie gotówki z bankomatu (darmowe będą trzy transakcje w miesiącu), wpłatomaty Euronetu będą bezpłatne tylko raz w miesiącu (do tej pory były to trzy razy), a kolejna wpłata naliczy prowizję w wysokości 0,5% wpłacanej kwoty, opłata 6 zł za przelewy ekspresowe (do tej pory darmowych było 10 przelewów ekspresowych w miesiącu). Posiadacze konta Premium będą musieli liczyć się z prowizją w wysokości 18,9 zł miesięcznie, chyba że wykonają miesięcznie transakcje bezgotówkowe na minimum 500 zł
  2
 • Users Avatars Mini
  Qba_72 pisze: 2016-05-31 09:02
  Czyli tu Wam damy trochę gratis a inni za to zapłacą. Skąd ja to znam. Żenada. Pozdrawiam.
  1
 • Users Avatars Mini
  legolas pisze: 2016-05-31 10:06
  Moim zdaniem atutem bankowości tmobile jest połączenie usług tele i bankowości ;) Oferta - w porównaniu do konkurencji na rynku moim zdaniem zdecydowanie na plus! :)
  0
 • Users Avatars Mini
  quen pisze: 2016-05-31 12:43
  W bankach nadchodzą duże zmiany, wiec takie połączenie to dobry pomysł na zrównoważenie.
  1
 • Users Avatars Mini
  Lukas pisze: 2016-05-31 16:13
  Opłaty wprowadziły/podniosły juz wszystkie banki, nic więc dziwnego, że i na tmobile przyszła pora. W przeciwieństwie do konkurencji, tmobile zaproponowało klientom dobre warunki, ok, zawsze większe opłaty są złe, ale tu mamy dobry przykład kompromisu na linii klient-marka, zmieniamy zasady gry ale wciąż możesz być na plus jako klient ;) Jeśli choodzi o konto freemium i premium to moim zdaniem oba wyraźnie odrysowują sie od konkurencji, w pozytywnym sensie rzecz jasna ;)
  -1
 • Users Avatars Mini
  arek pisze: 2016-05-31 17:21
  a czy ktoś lubi opłaty? wiadomo, że nie. Teraz można to też powiedzieć bankom... jest fajna akcja Miliony Polaków: miliony-polakow.pl . Banki chcą znać zdanie klientów na temat produktów bankowych, kont, opłat, może powstanie konto idealne. ja już wziąłem udział!
  1
 • Users Avatars Mini
  Armani pisze: 2016-06-01 09:36
  Trafia do mnie oferta i to bardzo. Zmienię po 10 latach bank z mbank na T-mobile i jako ze jestem klientem, to będę mógł wybrać albo gratis abonament albo internet. Źle ? Uwazam, że super. Kto inny da nam coś za darmo? (Jeśli ktoś pracuje, to niech mi nie wmawia, że 500zł nie wyda kartą)
  1
 • Users Avatars Mini
  Spec pisze: 2016-06-01 10:18
  Zapraszam na profil facebook tm to zobaczycie rzesze zadowolonych jakże cudowną propozycją zmiany haha. Tu z reguły komentują pracownicy żeby choć trochę wybielić kulawe posunięcia tego operatora ;). Obecnie to będzie najdroższe konto, bez oddziałów, bez wsparcia gdyż chat obsługują ludzie bez śladowej wiedzy a na infolinię nikt się nie dodzwoni. Pozostaje zatem pytanie - za co klient ma sponsorować ten bank? Wypłacając 10 zł prowizja 6 zł to jest 60% a to tylko drobny przykład. Uważają Polaków za ciemnogród ale wyniki tej akcji zapewne to zweryfikują.
  0
 • Users Avatars Mini
  Marecki pisze: 2016-06-03 10:00
  Taka ciekawostka: raz nie zrobisz transakcji kartą na 500zł i po ptakach! Bravo T-Mobile! Co się stanie, jeśli w miesiącu nie uda mi się wykonać transakcji na 500 zł miesięcznie? Jeśli w danym miesiącu nie zostaną wykonane i rozliczone transakcje na kwotę 500 zł, zostanie pobrana opłata za konto (18,90 zł) i zostanie anulowana promocja telekomunikacyjna. Powrót do warunków promocji telekomunikacyjnej nie będzie już możliwy.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: