Nowy wariant oferty na kartę w T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Opinie: 0
Wybierz nowy wariant oferty na kartę w T-Mobile i zgarnij jeszcze więcej dodatkowych gigabajtów

T-Mobile na kartę mamy nowy wariant oferty „Bez limitów”.

„Bez limitu L+” cyklicznie co 30 dni za 35 zł otrzymujemy nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y, a dodatkowo 15 GB internetu oraz 20 GB po doładowaniu. Dostajemy również nielimitowany dostęp do komunikatorów (Viber, WhatsApp, Messenger) oraz treści wideo za sprawą usługi Supernet Video DVD.

Oferta łączy się z promocją 1200 GB za darmo przez rok. Pierwsze 100 GB mamy od razu po aktywacji promocji, a kolejne 11 pakietów (każdy po 100 GB) w dniu odnowienia oferty „Bez limitu L+”. 

Pakiet gigabajtów możemy jeszcze powiększyć, dzięki promocji „GB po doładowaniu”, która działa od 1 października na nowych warunkach. W rezultacie, po zasileniu konta kwotą 35 zł, użytkownik zgarnie nie 15 GB jak dotychczas, a 20 GB do wykorzystania przez 30 dni

Równolegle planowana jest kampania reklamowa promująca ofertę 1200 GB za darmo przez rok. W ramach działań w outdoorze znalazły się m.in. billboardy, citylighty oraz ekrany LED na uczelniach. Działania promocyjne będą prowadzone również w radio, internecie oraz w social mediach, na takich platformach jak YouTube oraz TikTok.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: