Koniec romansu T-Mobile z polską reprezentacją

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
Koniec romansu T-Mobile z polską reprezentacją

T-Mobile poinformował, że przestaje być sponsorem polskiej reprezentacji piłki nożnej. Kontrakt wygasa na koniec grudnia tego roku. Firma wydała specjalne oświadczenie w tej sprawie.

Operator nie podaje oficjalnych przyczyn swojej decyzji, ale można przypuszczać, że główne powody są trzy: słaba efektywność tego sponsoringu, niezbyt dobra atmosfera wokół reprezentacji i próba ograniczenia kosztów.

Stanowisko T-Mobile dotyczące sponsoringu piłki nożnej

Kiedy z końcem kwietnia 2020 roku jako T-Mobile Polska zostaliśmy sponsorem reprezentacji Polski w piłce nożnej, zdecydowaliśmy się na wsparcie nie tylko najszerzej znanej męskiej kadry narodowej, ale również reprezentacji U21, zespołów młodzieżowych i kobiecych. Rozpoczęcie naszej współpracy z reprezentacją miało miejsce już po wybuchu pandemii koronawirusa, która uniemożliwiała lub wyraźnie zmieniła szereg działań, jakie mieliśmy w planach jako nowy sponsor drużyny narodowej. Sytuacja epidemiczna nie zmieniała jednak jednego: naszej wiary w to, że sport dostarcza niesamowitych emocji i łączy ludzi. A w T Mobile łączenie ludzi i bycie blisko rzeczy, które są dla ważne dla naszych klientów, zawsze stawiamy na pierwszym miejscu. Dlatego bez względu na okoliczności zewnętrzne wspieraliśmy naszą reprezentację każdego dnia kontraktu, który upływa z końcem 2022 r. I choć od tego momentu nie będziemy już oficjalnym sponsorem Biało-Czerwonych, wciąż będziemy kibicować naszej drużynie narodowej i cieszyć się z jej sukcesów.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: