T-Mobile wprowadza nowe taryfy bez limitu danych!

Akcje partnerskie | Newsy | Promocje
Opinie: 0
T-Mobile z nielimitowanymi taryfami z internetem bez ograniczeń dla klientów indywidualnych

20 stycznia T-Mobile wprowadzi nowe taryfy z internetem mobilnym bez limitu danych.

 

W ramach nowej oferty wszystkie plany taryfowe pozwalają na korzystanie z nielimitowanych rozmów, SMS-ów i MMS-ów. Dodatkowo dostępne są dwie taryfy z internetem bez limitu 5G – M Nielimitowana i L Nielimitowana.

W przypadku wariantu M Nielimitowana użytkownik otrzymuje od początku internet bez limitu z prędkością maksymalną do 30 Mb/s. Za takie rozwiązanie klienci zapłacą od 45 zł miesięcznie w programie Korzyści dla domu (65 zł bez programu).

Taryfa L Nielimitowana gwarantuje maksimum prędkości w T-Mobile bez limitu transferu w cenie od 65 zł miesięcznie w programie Korzyści dla domu (85 zł bez programu).

Klienci, którzy wybiorą jeden z nielimitowanych planów taryfowych, otrzymają dostęp do usługi Rozrywka Uwolniona na 6 lub 12 miesięcy, a przy zakupie dwóch abonamentów nawet na 24 miesiące. W ofercie znajdują się m.in. HBO GO, Tidal, Legimi i Polsat Box Go.

Nowe taryfy nielimitowane są dostępne dla wszystkich, a więc także obecnych klientów sieci, którzy mają już podpisane umowy abonamentowe dotyczące innych taryf.

 

 

W planach taryfowych S, M Nielimitowanej oraz L Nielimitowanej są zniżki na sprzęt w wysokości odpowiednio 100 zł, 200 zł oraz 300 zł.

Uwzględniając ten rabat, osoby, które zdecydują się na zakup smartfona Xiaomi Redmi Note 10 Pro od 20 stycznia do 31 stycznia, oprócz przewidzianego w tym okresie 200-złotowego rabatu na sprzęt, będą mogły wykorzystać również zniżkę dostępną w ramach pakietu – w rezultacie w przypadku wariantu L klient zapłaci 500 zł mniej, czyli 1099 zł zamiast 1599 zł.

Oferta ze smartfonem Xiaomi Redmi Note 10 Pro będzie promowana w kampanii reklamowej w telewizji oraz radiu.

Nowym taryfom M Nielimitowana i L Nielimitowana towarzyszą specjalne zniżki na zestawy urządzeń:

  • model Samsung Galaxy A52s, klient otrzyma słuchawki Samsung Galaxy Buds2 o wartości 649 zł,
  • model Samsung Galaxy S21 FE 5G, do klienta trafi w prezencie smartfon Samsung Galaxy A12 o wartości 749 zł,
  • model Xiaomi Mi 11 lite NE 5G, klient otrzyma w prezencie zestaw Smart Home Sport 2 o wartości 499 zł (zestaw Xiaomi w ofercie od 25 stycznia we wszystkich kanałach, a w zestawie waga, słuchawki i opaska sportowa).

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: