T-Mobile odpali promocję na roaming w Wielkiej Brytanii

Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
W wakacje startuje nowa promocja na usługi roamingowe i międzynarodowe w T-Mobile

Od 1 lipca klienci T-Mobile będą mogli skorzystać z promocji oferującej m.in. tańsze połączenia i SMSy roamingowe na terenie Zjednoczonego Królestwa oraz kierowane do krajów UE/EOG.

Oferta obejmuje klientów wszystkich abonentów Taryfy T, Taryfy Magenta BiznesJump proFirma oraz Data JUMP, abonentów MIX z taryfą Frii MIX oraz Heyah 01, którzy zawarli umowę lub aneks od 1 stycznia 2021.

Koszt wychodzących połączeń głosowych to 30 gr brutto (24 gr netto) za minutę, a w przypadku SMS i MMS - 20 gr brutto (16 gr netto) za przesłaną wiadomość. Połączenia przychodzące są bezpłatne. Opłata za 1GB wynosić będzie 29 zł brutto (23,58 zł netto).

Użytkownicy T-Mobile na kartę, Internet na kartę Blueconnect, Heyah na kartę oraz tu Biedronka będą mogli skorzystać w Wielkiej Brytanii z połączeń już za 33 gr brutto (27 gr netto) za minutę, wiadomości SMS za 22 gr brutto (18 gr netto) lub z MMSów za 33 gr brutto (27 gr netto). Połączenia przychodzące są darmowe. 1GB danych dostępny będzie w cenie 29 zł brutto lub 23,58 zł netto.

Promocja potrwa do 30 września br. z możliwością do przedłużenia na kolejny okres. Połączenia międzynarodowe do Wielkiej Brytanii pozostaną w wysokości obowiązującej jak dla krajów ze strefy międzynarodowej 1A.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: