Rozrywka uwolniona lite - nowy pomysł sieci T-Mobile

Najważniejsze | Newsy | Promocje
Dodaj opinię
Opinie: 0
Rozrywka uwolniona lite - nowy pomysł sieci T-Mobile

Oferta Rozrywka uwolniona lite w sieci T-Mobile umożliwia raz na 30 dni zmianę serwisu streamingowego, z którego będziemy w danym okresie korzystać. Cena niezależnie od wybranej usługi pozostaje przez cały czas trwania umowy niezmienna.

Na liście usług do wyboru znajdują się: HBO GO, Tidal Premium, Legimi, Polsat Box Go (Premium, Sport, Filmy i Seriale, Newsy i Rozrywka, Dzieci) i Eleven Sports. Wkrótce lista zostanie poszerzona o nowe serwisy.

Wyboru będzie można dokonać za pomocą aplikacji Mój T-Mobile.

Usługa Rozrywka uwolniona lite będzie elementem taryf 5G. W zależności od wybranej taryfy klient będzie mógł surfować po wybranych serwisach bez opłat:

  • przez pół roku jeśli zdecyduje się na pakiet M+,
  • przez rok przy wyborze taryfy L+,
  • nawet przez dwa lata, jeśli wybierze pakiet XL+.

Po bezpłatnym okresie można wyłączyć serwis lub kontynuować jego używanie za 20 zł miesięcznie. Ponadto, jeśli danego dnia użytkownik zakupi więcej niż jedną umowę lub aneks do umowy, to może liczyć na więcej miesięcy usługi w prezencie.

W ramach nowej oferty dostajemy też większe pakiety gigabajtów. W ofercie M+ 5G klient otrzymuje 80 GB w pełnej prędkości L+ 5G – 150 GB, zaś w XL+ 5G – 200 GB.

Wybierając abonament z urządzeniem w elastycznych ratach 0% można uzyskać dodatkowe rabaty – od 100 do nawet 700 zł.

Nowej ofercie towarzyszy kampania promocyjna prowadzona w telewizji, kinie i internecie (w tym w mediach społecznościowych) oraz w sieci sprzedaży T-Mobile w całej Polsce. Kampanię przygotował Departament Zarządzania Marką T-Mobile wraz z agencją DDB Warszawa. Nad planowaniem i zakupem mediów czuwał dom mediowy Mindshare. Materiały BTL opracowała agencja ARC – Grupa Publicis, a działania w internecie i mediach społecznościowych poprowadzi VMLY&R.

Materiały dodatkowe:

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: