T-Mobile uruchamia nową usługę za 5 zł

Najważniejsze | Newsy
Opinie: 0
T-Mobile uruchamia nową usługę „Ochrona w sieci” dla MŚP

Ochrona w sieci to oferta T-Mobile dla małych i średnich firm z sektora MŚP, SOHO i VSE (Very Small Enterprise). 

Wśród funkcji Ochrony w sieci znajduje się m.in. blokowanie niebezpiecznych linków i stron, ochrona przed atakami socjotechnicznymi (phishing) i złośliwym oprogramowaniem.

Z usługi „Ochrona w Sieci” skorzystać mogą wszyscy klienci Magenta Biznes. Opłata za ochronę jednego kontraktu głosowego wynosi 5 zł netto miesięcznie. Przy zawarciu nowej umowy klienci mogą skorzystać dodatkowo z 2 miesięcy bez opłat.

Korzystanie z usługi nie wymaga instalacji jakichkolwiek aplikacji, nie obciąża urządzeń ani nie wpływa na żywotność baterii. Cała praca odbywa się w sieci T-Mobile Polska, koncentrując się na ochronie na poziomie brzegu sieci. 

T-Mobile chwali się, że wykorzystuje do ochrony klientów Firewall Następnej Generacji (NGFW). Dzięki funkcji głębokiej inspekcji pakietów (DPI), system potrafi analizować przesyłane dane, dopuszczając lub blokując ruch. NGFW wyposażony jest także w dodatkowe funkcje bezpieczeństwa, takie jak zapobieganie włamaniom, filtrowanie stron internetowych, antywirus i antymalware.

Usługa nie zużywa pakietów danych. Działa na poziomie sieci T-Mobile, także w roamingu.

Raportowanie i powiadomienia sprawiają, że klienci są na bieżąco informowani o potencjalnych zagrożeniach.

 

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: