Multimedialny ekran ZOOM.ME w T-Mobile (ceny)

Newsy
Opinie: 4

Jeśli lubisz nasze newsy to polub także nasz profil na Facebooku - KLIKNIJ TUTAJ

T-Mobile wprowadził świąteczną ofertę z multimedialnym ekranem - ZOOM.ME. Dzięki temu urządzeniu możemy za pomocą dedykowanej aplikacji (dostępnej na systemy iOS, Android i Windows Phone) wysłać zdjęcie do jednego lub kilku uprzednio sparowanych urządzeń, by w ciągu kilkunastu sekund pojawiło się ono na ekranie. Na jedną „ZOOMkę” możliwe jest także przesłanie zdjęć z wielu smartfonów. Urządzenie występuje w dwóch wersjach – WiFi oraz 3G (z wbudowanym routerem sieci 3G).

Propozycja dostępna jest dla wszystkich taryf głosowych, zarówno dla nowych klientów, jak i tych przedłużających umowę z operatorem. We wszystkich taryfach JUMP! klienci otrzymają nielimitowane rozmowy oraz wiadomości SMS i MMS do wszystkich sieci oraz pakiet danych, którego wielkość uzależniona jest od wysokości miesięcznego zobowiązania, zgodnie z poniższym zestawieniem.

W propozycji opartej o taryfy JUMP! ZOOM.ME występuje w wersji WiFi.

Oferta obejmuje także usługi bezprzewodowego dostępu do Internetu. W tym z kolei wariancie klienci otrzymują ZOOM.ME w wariancie z wbudowanym routerem 3G. Szczegółowa informacja o dostępnych wariantach taryfowych prezentuje się następująco:

Udostępniono również ofertę mobilnego dostępu do Internetu z notebookiem HP 250 oraz ZOOM.ME 3G pełniącą jednocześnie funkcję routera. W tym wariancie do wyboru pozostają dwie taryfy:

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  RaX pisze: 2014-10-30 13:52
  Abonamenty drożeją na święta?? Ciekawa perspektywa??
  -1
 • Users Avatars Mini
  Heheszko pisze: 2014-10-30 13:54
  Tak jak myślałem, wprowadzili tę fotoramke do oferty, i posypią się prezenty świąteczne :)
  1
 • Users Avatars Mini
  syn siostry zakonnej. pisze: 2014-10-30 13:57
  ladnych pare lat temu dostalem taka ramke sony. bez wifi itp, zdjecia ladowalo sie na karte. postalo to to kilka miesiecy i wtej chwili lezy gdzies w jakims kartonie. zbedne g*wno. zdjecia 'analogowe' stoja/wisza do dzisiaj.
  1
 • Users Avatars Mini
  PK pisze: 2014-11-03 14:45
  Oferta dla ZOOM.ME jest porażką ! Z założenia ZOOM.ME jest dla osób starszych, które nie korzystają z internetu. Ma ono umożliwić przesłanie im zdjęć. T-Mobile powinien przedstawić w tym momencie ofertę np za 9 zł abonamentu plus pełna cena ramki (349 zł) - to bym kupił A tak płacić za ramkę 198zł i przez dwa lata abonament 40zł ? Nikt tego nie kupi. Poczekam aż ramka będzie dostępna w wolnej sprzedaży i taką kupie - plus jakiś internet na karte lub tani internet w nju z abonamentem, W T-Mobile pracuje ktoś, kto zupełnie nie myśli i nie liczy co się będzie komu opłacać.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: