Tomasz Szeląg w radach nadzorczych Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu

Newsy
Opinie: 1
Tomasz Szeląg

Tomasz Szeląg, CFO Grupy Polsat, odpowiadający za finanse w całej grupie kapitałowej Zygmunta Solorza-Żaka wejdzie w skład Rad Nadzorczych spółek Grupy. Funkcje Członka Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu obejmie Katarzyna Ostap-Tomann.

Tomasz Szeląg swoje zadania nadzorowania i kierowania finansami Grupy będzie realizował z poziomu nadzoru właścicielskiego, wchodząc w skład Rad Nadzorczych Spółek Grupy. Jest już członkiem Rad Nadzorczych Telewizji Polsat Sp. z o.o., ZE PAK S.A. i Plus Banku S.A, a teraz zostanie powołany do Rad Nadzorczych Cyfrowego Polsatu S.A i Polkomtelu Sp. z o.o. W związku z powyższym nie będzie już zasiadał w Zarządach obydwu spółek.

„Jest to awans i kolejny krok w rozwoju kariery Tomasza Szeląga w naszej Grupie. Uznaliśmy, że swoje zadania nadzorowania i kierowania finansami Grupy będzie najefektywniej realizował z poziomu nadzoru właścicielskiego, czyli wyższego niż szczebel zarządów” – powiedział Zygmunt Solorz-Żak.

Funkcje Członka Zarządu Cyfrowego Polsatu i Polkomtelu obejmie Katarzyna Ostap-Tomann, która dotychczas była zastępcą Tomasza Szeląga w Grupie i zasiada już w Zarządzie Telewizji Polsat. Objęcie stanowiska przez Katarzynę Ostap-Tomann gwarantuje utrzymanie dotychczasowej polityki finansowej Grupy.

Zmiany wejdą w życie 1 października br.

Katarzyna Ostap-Tomann

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz
  • Users Avatars Mini
    Bill pisze: 2016-08-29 13:09
    CP ma dobre wyniki. Nie wiem na ile to sprawka zarządzania finansami, a na ile kwestia oferty i zadowolonych klientów (podczas gdy taki nc+ traci klientów, to do cp przychodzą nowi!), ale fakt faktem, że to dobrze rokuje, jak ktoś dobrze radzący sobie na stanowisku dostaje awans.
    0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: