TomTom HD Traffic działa w Polsce - dostawcą kart SIM jest T-Mobile

Newsy
Opinie: 8

TomTom uruchomił w Polsce usługę TomTom HD Traffic w ramach pakietu usług LIVE. TomTom HD Traffic dostarcza informacji na temat korków i robót drogowych, które mogą skrócić podróż nawet do 15%. Informacje te dzięki stałemu połączeniu z Internetem są uaktualniane co 2 minuty.

Dodatkowo usługa LIVE daje możliwość sprawdzenia prognozy pogody w aktualnym miejscu, jak i na całej planowanej trasie podróży. Seria GO LIVE poinformuje o fotoradarach znajdujących się na trasie. Dodatkowo stałe połączenie z Internetem daje możliwość korzystania z wyszukiwarki Google, gdy klient będzie chciał sprawdzić pobliskie sklepy i punkty usługowe. Usługa Live jest dostępna za darmo przez rok dla każdego urządzenia GO LIVE 1000 oraz GO LIVE 1005. Po roku usługa (abonament roczny) ma kosztować około 199 zł.

Usługa LIVE działa także bez dodatkowych opłat w roamingu. W Polsce partnerem TomToma jest T-Mobile i do jego karty SIM znadują się w najnowszych urządzeniach holenderskiej firmy.

TomTom GO LIVE 1000 i GO LIVE 1005 są dostępne w Polsce w sugerowanych cenach:
- TomTom GO Live 1000 – 1099 PLN
- TomTom GO Live 1005 – 1199 PLN

Najnowsze trasy, w tym informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym są dostępne pod adresem:

http://www.tomtom.com/livetraffic/

 

 

 

Opinie:

Opinie archiwalne (8):

Komentuj

Komentarze / 8

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  Ech pisze: 2011-06-30 09:02
  TomTom - najgorsze mapy do nawigacji, plska aktualna na rok 2008 !! Jak wy chcecie te korki omijać ? Po przejęciu TeleAtlasu jest jeszcze gorzej, a na zgłaszane uwagi firma pokazuje środkowy palec. Niestety w Polsce można używać tylko map aktualizowanych przez NavTeq inne maja z rzeczywistością niewiele wspólnego.
  0
 • Users Avatars Mini
  S pisze: 2011-06-30 10:59
  jest sporo prawdy w tym co pisze Ech, z navteqiem nie jest tak różowo ale jest nieźle, na jedne poprawki trzeba czekać 3 miesiące na inne 2 lata. Natomiast co do TomToma mały konkurs ile użytkownicy w.w. urządzenia musieli czekać na autostradę A2 odcinek obwodnica Strykowa? pytam o autostradę a nie o ulicę Boczną w Koziej Wólce.
  0
 • Users Avatars Mini
  Obiektywny pisze: 2011-07-01 15:29
  Prawda jest taka, że w Polsce nie ma dobrego systemu nawigacji samochodowej ze względu na beznadziejny system oznakowania drug. Co do TomTom a *Ech* to jest to jeden z najlepszych (intuicyjnych) systemów nawigacyjnych - możesz mi wierzyć bo testuję je prawie wszystkie (liczące się) na co dzień (live na drogach) i wiem co piszę. Proponuję Ci spróbować z Navigonem - uważam że w naszym pięknym kraju troszkę lepiej sobie radzi niż TomTom.
  0
 • Users Avatars Mini
  chacik pisze: 2011-07-01 22:36
  Jeżdżę codziennie z TomTomem XL Live po Holandii i tu działa to bez zarzutu. Informacje o korkach podawane są z dokładnością niemalże co do metra. Mapy też są dokładne, choć oczywiście zdarzają się drobne wpadki. Jedyne co denerwuje to dość częste "zwiechy". Urządzenie potrafi się zrestartować (najczęściej zaraz po wyznaczeniu trasy) a potem długo szuka sygnału GPS. No i ten system mocowania do uchwytu - kółko z trzema zatrzaskami - totalna porażka. Jedną ręką nie da rady, dwoma czasem też nie.
  0
 • Users Avatars Mini
  andrzej pisze: 2011-07-04 22:21
  mam Go live 1005 i niestety nie ma takiej opcji jak napisał TomTom... pomimo aktualizacji niestety nic nie chce się pokazać jak na filmie do bani HD Traffic...
  0
 • Users Avatars Mini
  Chris pisze: 2011-07-10 23:55
  W Krakowie już drugi rok trwa przebudowa jednego najważniejszych skrzyżowań na wjeździe do Krakowa, Ronda Ofiar Katynia, na którym cały czas tworzą się gigantyczne korki. TomTom do chwili obecnej nic nie wie o tej przebudowie ani o tych korkach!
  0
 • Users Avatars Mini
  Chris pisze: 2011-07-13 00:51
  Będę musiał odszczekać swój poprzedni post, bo o ile przy poprzednich wizytach na stronie routes.tomtom.com nie było żadnego śladu po korkach na tym węźle, to teraz nie tylko to, ale także wszystkie inne "korkotwórcze" miejsca są bardzo ładnie zaznaczone. Nie rozumiem tylko, dlaczego mój wczorajszy komentarz tej samej treści został usunięty, chociaż już był widoczny na stronie!
  0
 • Users Avatars Mini
  falubaz pisze: 2012-06-02 15:33
  witam mam pytanie?mam tom tom live jest koniec ważność trafika ale mam druga kartę sim z ważnym trafikiem ale po włażeniu wyskakuje błąd karty sim czy macie pojecie jak to ominąć.Dziękuje i pozdrawiam
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: