TP chce ubezpieczać mieszkania

Newsy
Żródło: Puls Biznesu
Opinie: 4
Opinie: 4

Telekomunikacja Polska szuka firmy, z którą będzie wdrażać kolejne usługi ubezpieczeniowe. "Pod koniec ubiegłego roku wysłaliśmy wstępne zapytanie ofertowe do firm ubezpieczeniowych. Zainteresowanie było spore — stawiło się kilkunastu chętnych, w tym większość firm z pierwszej dziesiątki" — mówi Pulsowi Biznesu Krzysztof Sieczkowski, dyrektor rozwoju produktów Grupy TP. Wybrany przez telekom ubezpieczyciel będzie pomagał przy wprowadzaniu kolejnej usługi — ubezpieczeń mieszkaniowych. "Chcemy dokonać wyboru partnera w pierwszej połowie roku. Plany spółki sięgają jednak dalej. Decyzja o wyborze firm do realizacji następnych usług ubezpieczeniowych zależeć będzie m.in. od rezultatów współpracy z dotychczasowym partnerem i — każdorazowo — od negocjacji" — mówi Sieczkowski. TP myśli o zatrudnianiu agentów ubezpieczeniowych uprawnionych do sprzedaży usług. "Możemy wykorzystać nowoczesne kanały, takie jak internet czy SMS, oprzeć się na sieci agentów ubezpieczeniowych partnera lub też zatrudnić czy wyszkolić własnych. Docelowy model nie jest jeszcze ustalony — mówi Krzysztof Sieczkowski.

Opinie:

Opinie archiwalne (4):

Komentuj

Komentarze / 4

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mikey pisze: 2009-01-29 10:37
  I to ma być "TELEKOMUNIKACJA"? powoli przeginają. W Orange też kurde jakies laptopy na raty proponują, zaraz będą pewno konta Lukasz Banku (partner zakupów ratalnych).. Zatracają się Żabojady w kolejnych zwariowanych pomysłach jak z Polaków kasę łoić...
  0
 • Users Avatars Mini
  maniek pisze: 2009-01-29 11:35
  Bo z usług juz dużej kasy nie ma wiec szukaja w innych gałęziach co może okazać się dobrą inwestycją patrząc z punktu widzenia firmy.
  0
 • Users Avatars Mini
  Alcek pisze: 2009-01-29 20:21
  Generalnie TP jest skazanie na szukanie nowych cycków do dojenia. Mogliby rozwijać jakieś usługi w zakresie płatności przez telefon.
  0
 • Users Avatars Mini
  Lord pisze: 2009-01-30 10:38
  mikey - czemu Ty sie dziwisz?! I dobrze ze szukaja innych sposób. Ja sam im place co miesiac okolo 30zł i w stacjonarce tendencja jest spadkowa.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: