TP koproducentem filmu Wajdy

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 1
Opinie: 1

Telekomunikacja Polska bierze udział w produkcji najnowszego filmu Andrzeja Wajdy „Katyń”. To pierwsze przedsięwzięcie, w którym TP występuje w roli koproducenta.

Telekomunikacja Polska jest nie tylko operatorem telekomunikacyjnym, ale również operatorem telewizji kablowej. Od października ubiegłego roku TP oferuje zintegrowaną usługę triple play, łączącą w pakiecie usługi telefoniczne, Internet i telewizję wraz z wideo na życzenie. Naturalną konsekwencją tego kierunku rozwoju firmy jest także zaangażowanie się w tworzenie kontentu - treści, które będą czynić te usługi jeszcze bardziej atrakcyjnymi.

Film „Katyń” Andrzeja Wajdy jest uważany za najważniejsza polską produkcję ostatnich lat. Jest to jednocześnie pierwszy film fabularny poruszający temat katyńskiej tragedii. Na ekranach polskich kin pojawi się we wrześniu tego roku.

W przeszłości TP była sponsorem polskich filmów, m.in. „Quo Vadis”, „Anioł w Krakowie” oraz „Cisza”, jednak nie angażowała się bezpośrednio w ich produkcję. „Katyń” inauguruje aktywne uczestnictwo TP na rynku producenckim.

Opinie:

Opinie archiwalne (1):

Komentuj

Komentarze / 1

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: