tp-nieruchomosci.pl

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 3

Telekomunikacja Polska uruchomiła serwis internetowy tp-nieruchomosci.pl, w którym prezentowane są nieruchomości Grupy TP przeznaczone do sprzedaży.

„Firmy Grupy dokonały przeglądu nieruchomości i wystawiły na sprzedaż te, których posiadanie nie jest potrzebne do prowadzenia działalności operacyjnej. Pozwala to na optymalizację kosztów. Sprzedaż nieruchomości jest elementem realizacji ogłoszonej w lipcu 2007 roku strategii Grupy TP" - wyjaśnia Radosław Jeż, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Zarządzania Nieruchomosciami Grupy TP.

W serwisie znaleźć można szczegółowe informacje na temat nieruchomości i gruntów z terenu całej Polski. Osoby zainteresowane kupnem mogą zapoznać się z ich stanem prawnym, trybem sprzedaży, ceną. Są tam również informacje o aktualnych przetargach i konkursach ofert. Zakres informacji będzie stale rozszerzany.

Planowane jest również uruchomienie platformy umożliwiającej przeprowadzanie licytacji on-line oraz wysyłanie newslettera do osób zainteresowanych nowymi ofertami, według zadanych kryteriów - rodzaju nieruchomości, ceny czy lokalizacji.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  p pisze: 2009-11-24 23:35
  Ta, obniżenie kosztów ... sprzedają a potem wynajmują nadal ten sam budynek lub inny gorszy. Dobry sposób na chwilową poprawę wyników finansowych. Ale wiadomo, że całościowo taniej mieć swoje niż wynajmować. Twardą sprzedali i mieli kupić nowy i co ... i nic, płacą teraz za wynajem swojego byłego budynku. Przecież ten kto wynajmuje zakupiony budynek nie robi tego charytatywnie ...
  0
 • Users Avatars Mini
  lilka pisze: 2009-11-25 02:11
  P...prosze Cie, nie osmieszaj sie
  0
 • Users Avatars Mini
  gizmo pisze: 2009-11-25 10:33
  Sam pomysł nie jest zły, skoro te nieruchomości są im zbędne, to nie dziwne, że chcą je sprzedać. A to, że uruchomili specjalny serwis to tylko ułatwienie.
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: