TP S.A. gra z Wielką Orkiestrą.

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 47

Sto kart telefonicznych pokrytych 24. karatowym złotem przygotowała TP S.A. specjalnie na licytację, która odbędzie się podczas X Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. W zeszłym roku karta telefoniczna z numerem 1. została zlicytowana za 50 tys. zł.
Dodatkowo Orkiestra otrzyma od TP S.A.: 19 187 centów amerykańskich oraz 4058 centów kanadyjskich. Pieniądze pochodzą z aparatów publicznych i były wykorzystywane przez nieuczciwych klientów jako żetony.
Tak jak w poprzednich latach TP S.A. zagra w kolejnej - X edycji Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jurka Owsiaka. Oprócz złotych kart telefonicznych (są to karty 100. impulsowe i mogą być wykorzystywane w aparatach publicznych) TP S.A. wydała także w nakładzie 655 tys. sztuk okolicznościową magnetyczną kartę telefoniczną promującą X Finał WOŚP. Telekomunikacja Polska S.A. udostępnia także Orkiestrze łącza potrzebne do przeprowadzenia finału.
Natomiast wśród pracowników zostanie przeprowadzona zbiórka pieniędzy, które zasilą konto Orkiestry. W ubiegłym roku pracownicy TP S.A. zebrali 185 tys. zł.
Pieniądze zebrane w X Finale zostaną wykorzystane na zakup specjalistycznego sprzętu medycznego wykorzystywanego w diagnostyce słuchu noworodków.

Opinie:

Opinie archiwalne (47):

Komentuj

Komentarze / 47

Dodaj komentarz

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: