TP S.A. na targach Internet 2000 - informacja prasowa

Newsy
Opinie: 0
tpsa.gif

Telekomunikacja Polska S.A. zaprasza na swoje stoisko podczas targów Technologii Internet i Intranet Internet "2000". Tegoroczna edycja tej imprezy odbędzie się w dniach 25-27 października w Centrum Targowym Kielce. Honorowy patronat nad targami objął Prezydent Rzeczypospolitej oraz Minister Łączności.
Targi są okazją do zaprezentowania się przedstawicieli największych polskich firm oferujących usługi w zakresie oprogramowania i dostarczania sprzętu dla sieci Internet i Intranet. Największym wystawcą biorącym udział w targach będzie Telekomunikacja Polska S.A., która kieruje istotny potencjał w stronę usług internetowych. Grupa Kapitałowa TP S.A. przedstawi między innymi usługi Octopus ISDN, SDI - szybki dostęp do Internetu oraz dostęp do Interentu poprzez Polpak. Podczas targów odbędą się również prezentacje usługi GPRS Centertel oraz Portal TP Internet.
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do Centrum Targowego Kielce, przy ulicy Zakładowej 1. Ekspozycja w dniu otwarcia targów jest czynna od 11.00 do 17.00, 26 października od 10.00 do 17.00, a w dniu zamknięcia targów od 10 do 16.00. Wstęp we wszystkie dni kosztuje symboliczną złotówkę.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: