TP S.A. podpisała umowę o współpracy w ramach projektu Qmpel

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 9

Zarząd TP S.A. poinformował o podpisaniu w dniu 18 grudnia 2001 roku umowy o współpracy w ramach projektu Qmpel, którego stronami jest TP S.A., TP Internet Sp. z o.o. , LUKAS S.A., Europejski Fundusz Leasingowy S.A. oraz Fujitsu Siemens Computers Sp. z o.o. Strony niniejszej umowy wyraziły wolę podjęcia wspólnych działań celem rozpoczęcia świadczenia usług, polegających na oferowaniu przez uczestników projektu abonentom TP S.A. atrakcyjnej formy cyfrowego podłączenia do Internetu wraz z zakupem zestawu komputerowego za gotówkę, na raty lub w leasingu operacyjnym. Projekt odbywał się będzie w dwóch fazach. Pierwsza z nich zakłada instalację dostępu do Internetu ISDN oraz zakup komputera. W drugiej fazie uruchomiona zostanie strona internetowa dla klubowiczów z dodatkowymi usługami multimedialnymi i finansowymi, które oferują partnerzy projektu. W styczniu 2002 roku TP S.A. wraz z partnerami uruchomi na terenie Gdańska i okolic program pilotażowy Qmpel. W ramach programu pilotażowego TP S.A. wymieni łącza PSTN (tradycyjnej linii telefonicznej ) na ISDN. Klienci, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w programie uzyskają możliwość zakupu markowego komputera firmy Fujitsu Siemens z dostępem do Internetu przez ISDN. Ponadto klienci otrzymają możliwość otwarcia internetowego rachunku bankowego LUKAS e-Konto w LUKAS Bank S.A. oraz najwyższe bezpieczeństwo transakcji i pakiet darmowych usług: dostęp przez Internet i telefon, karty VISA Electron, bezprowizyjne wypłaty z blisko 600 bankomatów. Pilotaż w regionie Gdańskim potrwa dwa miesiące, następnie po miesięcznej przerwie, rozpocznie się sprzedaż komercyjna w całym kraju, wprowadzana kaskadowo, czyli region po regionie.

Opinie:

Opinie archiwalne (9):

Komentuj

Komentarze / 9

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  kms pisze: 2001-12-19 14:04
  noooo... cos nareszcie zaczyna sie zmieniac... tylko troszke zbyt pozno, ale nich sie staraja - jako firma tej branzy wysuneli sie do przodu, ciekawe, czy to umrze smiercia naturalna, czy naprawde cos z tego wyjdzie...
  0
 • Users Avatars Mini
  kubel pisze: 2001-12-19 14:07
  hmmm, co mozna powiedziec, fajna nazwa Qmpel, a poza tym to nic ciekawego, przynajmniej nie dla mnie
  0
 • Users Avatars Mini
  Michał pisze: 2001-12-19 14:43
  Nie no, wdzwaniany dostep -wszystko jedno czy to ISDN czy PSTN -co to za atrakcja w 2002 roku?? CZekam na xdsl bez limitu danych w cenie ponizej 100 zł /miesiąc-wtedy będę sie poważnie zastanawiał. Ale czy dożyję?
  0
 • Users Avatars Mini
  dexter pisze: 2001-12-19 15:28
  Sprzedaż wiązana - kupisz od nas komputer to dostaniesz dostęp do internetu przez bardzo drogi ISDN w TPSA!!! Nic tylko brać. Wszyscy wyjdą na tym dorze tylko nie klient. Pzdr.
  0
 • Users Avatars Mini
  jarpol pisze: 2001-12-19 15:37
  Poza tym rodzynkiem jest stwierdzenie: "Klienci, którzy zdecydują się na wzięcie udziału w programie uzyskają możliwość zakupu markowego komputera firmy Fujitsu Siemens " Klienci którzy nie zdecydują sie na wzięcie udziału w programie mają taką mozliwość od początku działalności firmy Siemens w Polsce (a nawet wcześniej)
  0
 • Users Avatars Mini
  hubi pisze: 2001-12-19 17:20
  laczone promocje fajnie tylko isdn za drogi
  0
 • Users Avatars Mini
  Lysy pisze: 2001-12-19 17:23
  Dobra dobra, ale po co mi drugi komputer??? Raczej niewiele osob z tego skorzysta.
  0
 • Users Avatars Mini
  kms pisze: 2001-12-19 20:25
  a propos nazw - ostatnio bardzo popularne jest zapisywanie fonetyczne :) prof. Miodek zalamie rece :))))
  0
 • Users Avatars Mini
  Qba pisze: 2001-12-27 12:05
  Napewno cena bedzie super jak to zwykle w Tpsie bywa, a czas realizacji godyny pozalowania jak pozniejsze dzialanie systemu!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: