TP zaprzecza informacjom z raportu Merrill Lynch

Newsy
Żródło: TP S.A.
Opinie: 3
Opinie: 3

Stanowisko Telekomunikacji Polskiej wobec raportu Merrill Lynch z dnia 26 czerwca 2007

We wtorek rano, agencja informacyjna Thomson Financial News, powołując się na raport banku Merrill Lynch, opublikowała informacje o rzekomych planach strategicznych Telekomunikacji Polskiej oraz inne informacje dotyczące firmy.

Informacje zawarte w opublikowanym przez Merrill Lynch raporcie są jedynie odzwierciedleniem opinii analityka i nie odzwierciedlają żadnych decyzji ani planów zatwierdzonych przez TP. Wiele uwag przypisywanych Prezesowi TP nie odzwierciedla wiernie jego rzeczywistych poglądów i opinii. W związku z powyższym, Telekomunikacja Polska stwierdza, że stanowisko firmy dotyczące kwestii poruszonych w powyższym raporcie nie uległo żadnej zmianie w porównaniu do wcześniej prezentowanych przez nią informacji. Nie istnieją żadne inne plany redukcji zatrudnienia poza planami przedstawionymi pracownikom i inwestorom pod koniec 2006 roku, a podane w raporcie liczby dotyczące zatrudnienia w centrali TP w Warszawie są błędne. W odniesieniu do sporu z DPTG, TP stała i nadal stoi na stanowisku nie komentowania publicznie możliwego wyniku sporów sądowych. Wskaźnik Capex do przychodów w wysokości 12-13% to powszechnie znany średni poziom nakładów inwestycyjnych spółek telekomunikacyjnych w regionie, ale na dzień dzisiejszy TP nie zmieniła opublikowanego w styczniu celu na 2007 rok.

Nowa strategia TP zostanie zaprezentowana zgodnie z planem, razem z publikacją wyników za pierwsze półrocze.

Opinie:

Opinie archiwalne (3):

Komentuj

Komentarze / 3

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  mirekb pisze: 2007-06-27 13:06
  na telepolis ledne komentarze..a komu wierzymy to nie musze pisac;-))napewno nie tp..
  0
 • Users Avatars Mini
  hmmm pisze: 2007-06-27 13:18
  Kto pracuje, pracowal albo ma znajomych w TP to dobrze wie co tam sie dzieje i zadne Raporty nie sa potrzebne a pozostalych to i tak nie dotyczy no chyba ze boja sie o konkurencje w pracy ze strony zwolnionych. I tak kto madry to ucieka z TP bo po prostu malo placi w porownaniu do konkurencji, fakt ze malo w tej pracy wymaga wiec wybor nalezy do ciebie.
  0
 • Users Avatars Mini
  hmmm pisze: 2007-06-27 13:22
  tak samo wiadomo ze TP utrudnia wprowadzanie BSA i pracownikom nikt nie mowi by pracowali wydajniej wrecz przeciwnie robi sie wieksze zamieszanie by wolniej wszystko szlo ale, taka praktyka jest w kazdej firmie ktora boi sie konkurencji bo po prostu jest kiepska. Jak chcesz w pracy sciemniac to idz pracuj w TP
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: