Trwa kampania książek telefonicznych Telekomunikacji Polskiej

Newsy
Żródło: MediaRun.pl
Opinie: 7

Od połowy maja, w województwach śląskim i podkarpackim, ruszy kolejny etap ogólnopolskiej kampanii reklamowej wydawanych przez TP DITEL książek telefonicznych Telekomunikacji Polskiej. Będzie to siódme i ósme województwo, do tej pory objęte akcją. To pierwsza na polskim rynku tak szeroko zakrojona i innowacyjna kampania skierowana do reklamodawców. 

Na całym obszarze objętym spisem, trwa prowadzona przez konsultantów TP DITEL kampania sprzedaży skierowana do obecnych i potencjalnych reklamodawców. Jednocześnie ze sprzedażą powierzchni reklamowej rozpoczęła się ogólnopolska kampania reklamowa.

„Kampania, jaką zastosowano w przypadku książek telefonicznych to rzadkość na polskim rynku” – powiedział Piotr Strzałkowski, doradca prezesa zarządu TP DITEL. „Zwykle nie kieruje się tak precyzyjnie zaplanowanej i szeroko zakrojonej akcji do reklamodawców. A przecież w przypadku publikacji bezpłatnych dla użytkowników, których klientami są nabywcy reklam, powinno to być oczywiste”.

Kampania reklamowa podkreśla cechy odróżniające tel. od innych katalogów teleadresowych na rynku. Poznać je można z sześciu haseł zamieszczonych na billboardach (m.in.: "jedyna ze spisem abonentów prywatnych" czy "dostałem ją też na płycie CD"). 

Na początku maja kampania reklamowa ruszy w województwach podkarpackim i śląskim. Kolejnymi będą: zachodniopomorskie, lubelskie i podlaskie. Kampania rozpoczęła się w połowie lutego w województwie małopolskim i jest to jedyny obszar, na którym się już zakończyła. 

Następnie obejmowała sukcesywnie województwa: wielkopolskie, pomorskie, mazowieckie, dolnośląskie i łódzkie, gdzie nadal trwa. W województwach warmińsko-mazurskim, kujawsko-pomorskim, lubuskim, świętokrzyskim i opolskim, kampania została ograniczona do działalności konsultantów wspartych mobilami, prasą i radiem lokalnym.

W kampanii użyto nośników 6 x 3 m, megaformatów, mobili, prasy i lokalnych rozgłośni radiowych. Zasięgiem obejmuje 16 województw, w których trwa sprzedaż reklam do nowej edycji książek. Kampania będzie trwała do końca 2003 r.

Opinie:

Opinie archiwalne (7):

Komentuj

Komentarze / 7

Dodaj komentarz
 • Users Avatars Mini
  ichtios pisze: 2003-05-08 19:42
  Taką samą kampanię prowadzą (na bilbordach i w radio) Polskie Książki Telefoniczne. Ale - jak to się ma do wieczności... i do telefonii komórkowej...
  0
 • Users Avatars Mini
  Tyski Boss pisze: 2003-05-08 19:52
  Ja tam mam w necie ksiazke telefoniczna tez Ditel-a i wole ja niz przewracac kartki!!!
  0
 • Users Avatars Mini
  Athlon pisze: 2003-05-09 01:17
  Wszystko fajnie - reklamy, kampanie , bilbordy - ale ja juz czekam na ta ksiazke 5 lat od 1998 roku - i wprawdzie tez korzystam z internetowej ksiazki - ale troche tradycjonalisty jescze we mnie pozostało i chce miec tez ja w wersji papierowej
  0
 • Users Avatars Mini
  dru pisze: 2003-05-09 09:36
  nie... czy w tym serwisie jest rzeczywiście miejsce na informacje o kampaniach reklamowych? dajcie sobie z tym spokój...
  0
 • Users Avatars Mini
  Dzabar pisze: 2003-05-09 18:21
  WoofeR : lepiej sie w internecie szuka :) a pozatym poco marnować tyle papieru :(
  0
 • Users Avatars Mini
  wlo pisze: 2003-05-10 01:00
  Dzabar - ustawa nakłada obowiązek wydawania najrzadziej co dwa lata książek... poza tym to super okazja do zarobienia niezłej kasy - coś wiem na ten temat, już po raz kolejny kupiłem reklamę w książce :-)
  0
 • Users Avatars Mini
  ghostdog pisze: 2003-05-31 22:37
  Ja mam ksiazke nowa ale z tego co wiem to wiele moich znajomych nei ma wiec ta kampania cos mizerna!
  0

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: