TVN24 i TVN24 BiS w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Newsy
Dodaj opinię
Opinie: 0
TVN24 i TVN24 BiS w PLAY NOW i PLAY NOW TV

Play rozszerza ofertę pakietów telewizyjnych dla użytkowników PLAY NOW i PLAY NOW TV.

Operator wprowadza do oferty nowy pakiet NEWS, w którym znajdą się kanały informacyjne: TVN24, TVN24BiS, Euronews, Bloomberg i BBC World News.

Pakiet NEWS będzie dostępny w cenie 10 zł miesięcznie dla wszystkich klientów korzystających z oferty PLAY NOW lub PLAY NOW TV BOX.

Klienci Play mogą włączyć nowy pakiet w dowolnym momencie, tak jak pozostałe pakiety PLAY NOW.

Rezygnacja także jest możliwa w każdej chwili.

Pakiet można aktywować na TV BOX, w aplikacji mobilnej PLAY NOW, na playnow.pl oraz w aplikacji Play24.

Klienci PLAY NOW i PLAY NOW TV dostają bezpłatny dostęp do pakietu przez pierwszy miesiąc.

Usługa PLAY NOW TV to platforma streamingowa dająca dostęp do ponad 80 kanałów telewizyjnych oraz setek filmów, seriali, programów i bajek na żądanie w dowolnym miejscu i czasie. Dostępny jest na wielu urządzeniach, w tym na dekoderze PLAY NOW TV BOX, smartfonach, tabletach, laptopach, urządzeniach działających na systemie Android TV a także na www.playnow.pl. Platforma działa również przez Google Cast. Użytkownicy Play korzystają z usługi bez zużycia pakietów danych od Play. Pakiet podstawowy PLAY NOW TV zawiera kanały filmowe, popularno-naukowe, sportowe, dla dzieci oraz rozrywkowe (m.in. National Geographic, FOX, Disney Channel, History, Paramount Channel, Comedy Central, History, Eleven Sports 4). Użytkownicy mogą rozszerzyć podstawową wersję usługi o cztery dodatkowe pakiety tematyczne: SPORT, KIDS, EXTRA, HBO GO, a od teraz także NEWS.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: