Twoje fitnessowe centrum dowodzenia: wszystko, co musisz wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Akcje partnerskie | Newsy
Opinie: 0
Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Smartwatche stają się powoli nieodłącznym dodatkiem do naszych telefonów. Jednym z czołowych graczy na rynku smart zegarków jest Huawei, który właśnie wypuścił nowy model - Watch Fit 3. Łączy on w sobie zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i aktywności fizycznej z eleganckim designem. A jego cena w promocji wynosi 599 zł. W tym artykule przyjrzymy się najważniejszym funkcjom tego urządzenia oraz zastanowimy się, jak mogą one pomóc w utrzymaniu formy i dbaniu o nasze zdrowie.

Zegarek możecie zamówić tutaj

Wyświetlacz i design

Huawei Watch Fit 3 wyróżnia się 1,82-calowym AMOLED-owym ekranem o rozdzielczości 480 × 408 pikseli. Dzięki maksymalnej jasności dochodzącej do 1500 nitów i zagęszczeniu pikseli 347 PPI, ten wyświetlacz jest czytelny w każdych warunkach – nawet w słoneczny dzień. W dodatku jego jasnosć automatycznie dostosowuje się do otoczenia. Pomimo dużego ekranu zegarek waży zaledwie 26 gram (bez paska), więc można go swobodnie nosić przez cały dzień, także podczas treningu. A wymienne paski pozwalają dostosować wygląd urządzenia do własnych upodobań.

Zegarek Huawei wyróżnia także wyjątkowo wygodna obsługa. Dwa przyciski fizyczne obsługują skróty do funkcji, a pokrętło pozwala przewijać treść powiadomień, listę treningów oraz regulować głośność. Doceni to każdy, kto wcześniej używał zegarek czy opaskę z samymi przyciskami, albo obsługiwany wyłącznie dotykowo.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Monitorowanie aktywności fizycznej

Tryby treningowe

Huawei Watch Fit 3 oferuje szeroką gamę trybów treningowych, dostosowanych do różnych rodzajów aktywności. Znajdziemy tu zarówno podstawowe sporty, takie jak bieganie, jazda na rowerze czy pływanie, jak i bardziej zaawansowane opcje, takie jak joga, pilates czy ergometr. Dzięki temu, każdy użytkownik może znaleźć odpowiedni program treningowy, który będzie odpowiadał jego potrzebom i celom.

Jedną z kluczowych cech zegarka Huawei jest wbudowany system lokalizacji GPS, co nie jest standardem w modelach z tej półki cenowej. Lokalizacja jest bardzo istotna dla wszystkich rodzajów treningów na świeżym powietrzu, takich jak bieganie, jazda na rowerze czy pływanie w jeziorze. Zwiększa precyzję pomiarów, pozwala zarejestrować przebytą trasę, którą można synchronizować z serwisami Komoot, Strava i adidas Running, a także eksportować do pliku gpx, tcx lub kml, a więc do najpopularniejszych formatów. Pozwala to na swobodę treningu bez telefonu.

Śledzenie postępów

Zegarek na bieżąco monitoruje i zapisuje dane dotyczące aktywności fizycznej, takie jak przebyty dystans, spalone kalorie czy tętno. Aplikacja Zdrowie Huawei umożliwia szczegółową analizę wyników, co pozwala na lepsze zrozumienie swojego postępu i ewentualne dostosowanie planu treningowego. Funkcja ta jest niezwykle przydatna dla osób, które chcą systematycznie poprawiać swoje wyniki i dbać o kondycję fizyczną.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Monitorowanie zdrowia

Analiza snu

Jakość snu ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i samopoczucie. Jest także kluczowa dla odpowiedniej regeneracji organizmu po treningu. Smartwatch Huawei Watch Fit 3 oferuje funkcję monitorowania snu, która analizuje jego poszczególne fazy (lekki sen, głęboki sen, REM) oraz dostarcza szczegółowe raporty na temat jakości wypoczynku. Dzięki tym informacjom możemy lepiej zrozumieć nasze nawyki związane ze snem i wprowadzić ewentualne zmiany, które przyczynią się do poprawy jego jakości.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Monitorowanie stresu i ćwiczenia oddechowe

Stres jest nieodłącznym elementem współczesnego życia, a jego długotrwałe oddziaływanie może negatywnie wpływać na nasze zdrowie. Huawei Watch Fit 3 umożliwia monitorowanie poziomu stresu przez cały dzień oraz oferuje specjalne ćwiczenia oddechowe, które pomagają w jego redukcji. Regularne wykonywanie tych ćwiczeń może znacząco poprawić nasze samopoczucie i ogólną jakość życia. Jeśli podwyższony poziom stresu utrzymuje się przez dłuższy czas, wówczas powinniśmy zadbać o zmianę nawyków na zdrowsze np. wprowadzenie innej diety oraz regularne ćwiczenia fizyczne.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Pomiar tętna i SpO2

Huawei Watch Fit 3 wyposażony jest w zaawansowane czujniki, które umożliwiają całodobowy pomiar tętna oraz poziomu natlenienia krwi (SpO2). Regularne monitorowanie tych parametrów pomaga w szybkiej identyfikacji ewentualnych problemów zdrowotnych i umożliwia szybką reakcję w razie potrzeby.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Inteligentne funkcje i bateria

Powiadomienia i personalizacja

Smartwatch Huawei Watch Fit 3 nie tylko monitoruje nasze zdrowie i aktywność fizyczną, ale również ułatwia zarządzanie czasem i zadaniami. Urządzenie synchronizuje się z naszym smartfonem, co pozwala na odbieranie powiadomień o wiadomościach, połączeniach czy wydarzeniach z kalendarza bez konieczności wyciągania telefonu z kieszeni. Ważne jest również to, że Watch Fit 3 ma wbudowany głośnik i mikrofon, co pozwala na prowadzenie rozmów np. podczas treningu. Ponadto, zegarek oferuje wiele opcji personalizacji, co pozwala dostosować go do własnych preferencji.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Długie działanie na baterii

Jednym z kluczowych atutów Huawei Watch Fit 3 jest długi czas działania na baterii. Urządzenie może działać nawet do 10 dni na jednym ładowaniu, co sprawia, że nie musimy martwić się o jego codzienne ładowanie. Jest to szczególnie istotne dla osób prowadzących aktywny tryb życia, które potrzebują niezawodnego urządzenia do monitorowania swojej aktywności przez cały dzień oraz do monitorowania snu. To jednak z kluczowych zalet i przewaga Huawei nad konkurencją. Wśród zegarków z wyświetlaczami AMOLED Huawei jest w ścisłej czołówce najdłuższego czasu działania.

Twoje Fitnessowe Centrum Dowodzenia: Wszystko, Co Musisz Wiedzieć o HUAWEI WATCH FIT 3

Podsumowanie

Huawei Watch Fit 3 to wszechstronny smartwatch, który łączy w sobie zaawansowane funkcje monitorowania zdrowia i aktywności sportowych z eleganckim designem i długim działaniem na baterii. Dzięki szerokiej gamie trybów treningowych, zaawansowanym czujnikom oraz inteligentnym funkcjom, urządzenie to staje się nieocenionym narzędziem dla każdego, kto pragnie dbać o swoją formę i zdrowie na co dzień. Teraz te wszystkie najważniejsze zalety znane z wyższych modeli zegarków Huawei można kupić taniej niż kiedykolwiek wcześniej. Promocyjna cena to 599 zł. Trudno będzie znaleźć inny model wyposażony w GPS oraz możliwość prowadzenia rozmów w podobnej cenie. Łatwiej niż kiedykolwiek możesz sprawić, aby smartwatch stał się Twoim nieodłącznym towarzyszem w drodze do zdrowia i lepszej kondycji.

Ten smartwatch współpracuje z dowolnym smartfonem niezależnie od jego systemu (zarówno IOS, jak i Android).

Zegarek możecie zamówić tutaj

To materiał sponsorowany - powstał na zlecenie firmy Huawei Polska.

Opinie:

Rekomendowane:

Akcje partnerskie: